Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Gdzie dobrze zjeść w Skoczowie ?

Gdzie dobrze zjeść w Skoczowie ?

Cześć wszystkim !
    Możecie polecić jakąś dobrą restaurację W Skoczowie lub okolicy. Liczy się tylko dobre jedzenie !
    Co dobrego tam jedliście ?

hej

sadyba-dobre brokuły panierowane
    bar nad wisła-dobra pizza

Dobra pizza jest też w tele pizzy jak się na simoradz jedzie

A cóż może być lepszego od naszych tradycyjnych klusek śląskich z rolada .Najlepsza kuchnie w okolicy jest bar Kasztanka w Ochabach,polecam,naprawde smacznie i milo

Odradzam Novą w Skoczowie,jedzenie nieświerze a piwo śmierdzące.

Skoczów
    Wpisów
    18
    mam w Novej abonament i jestem zadowolony. ...a piwa nie piłem
    obsługa jedynie na jednej zmianie zakręcona i można się nieźle naczekać ...nawet na zupę (jakby ja dopiero gotowali) ....kobiety
    generalnie smak mi odpowiada więc nie narzekam i mogę polecić.

Dzięki za propozycje. A w English Pub jadł ktoś jeszcze tam nie byłem.

Jadłem placek po węgiersku w Englishu i może być. Nova sie pogorszyła, kiedyś było lepsze jedzenie, a o obsłudze lepiej nie mówic (wg mnie tylko ta kelnerka co została ze starej ekipy sie nadaje, reszte bym zwolnił). Jeżeli chodzi o jedzienie to polecam Dybilas Knajpa z tradycjami Powinna zostać wpisana na liste zabytków bo już niewiele takich świadect głebokiego PRLu zostało Ale pomijając klimat i wystrój to jedzenie jest tam naprawde dobre, jakby to powiedziała Gesslerka: "Jak u mamy"

najlepszy placek po węgiersku jest w Oliwi (koło stacji paliw na Górnym Borze), Polecam też kebab na górnym Borze jest pycha a tak poza tym to nie spotkałam się z dobrym jedzeniem w skoczowskich knajpach

ja ze swojej strony polecam mała restaurację- Griliata. jest niesamowicie dobre jedzienie knajpka jest na Kossak-Szatkowskiej zaraz koło koscioła

Uprawnienia