Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Temat: weterynarz

weterynarz

Szukam dobrego i sprawdzonego weterynarza. Kogo polecicie?

dr. Aleksandra Leżańska Cieszyn ul.Chrobrego 25

dr Witold Pusz Cieszyn ul. Michejdy 11

goraco polecam

Ja polecam dr. Skurczewskiego w Skoczowie to jest na rogu ul. Rzecznej blisko targowiska ze zwierzetami . dlugie godziny otwarcia i kazdy z lekarzy wie co robi naprawde kazdy z nich godny polecenia a ceny bardzo przystepne

My od lat korzystamy z usług dr Ramisza, Cieszyn ul.Bielska. Nigdy nie odmówił rady przez telefon, nawet w weekend czy o dziwnej porze. Posiada USG i RTG, wieloletnie doświadczenie... więc wybraliśmy jego. Pani Ola z Chrobrego ma genialne podejście do zwierzaków, niestety brak sprzętu - póki co! Przecież dopiero startuje Generalnie prawda jest taka że na naszym terenie sonda wyjdzie pół na pół dobrych złych opinii o każdym wecie. Trzeba samemu dobrać, obserwować i wybrać tego który pasuje. Ja w przypadku niepewności i tak konsultuję u 2 lub 3 bez tajemnicy

Polecam dr.BUDZIKA z Pawłowic,prawdziwy specjalista z powołania

Dr. Skurczewski i jego ekipa w Skoczowie.Lekarze z powołania.

Ja polecam p.Skurczewskiego.Jest najlepszy!

Ja z kotką chodzę do Pana Witolda Pusza i jesteśmy zadowolone (a nie jest to kot bez problemów).
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

wet :)

Zdecydowanie polecam Pana Witolda Pusza z Cieszyna, bo według mnie jest najlepszym specjalistą - praktykiem a nie teoretykiem.

Uprawnienia