Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Temat: weterynarz

dr Ramisz jest dobry,ale ta jego pracownica to katastrofa! Bardzo dobra jest też dr Ola Leżańska i dr Dorota Kostka. A dla gadów najlepsza jest przychodnia Agama w Bielsku

A jak z wyposażeniem gabinetów ?jaki mają i czy mają sprzęt?jakie badania dadzą rade wykonać na miejscu?

A jakiego masz zwierzaka? I co dokładnie Cię interesuje? USG mają wszyscy RTG Ramisz i Kostka. Zapał do pracy i miłość do zwierząt ma największy dr Leżańska.

Mam psa.A sprzęt to takie podstawy jak właśnie usg i rtg.A wydawanie paszportów i czipowanie,to u kogo?
    Toshiba a o dr Pusz co sądzisz ?

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał Zoska Zobacz post
    A jak z wyposażeniem gabinetów ?jaki mają i czy mają sprzęt?jakie badania dadzą rade wykonać na miejscu?
    Rany Zośka, cóż to za psiak że chcesz mu zapewnić taki full wypas?

Nie byłam nigdy u dr Pusz więc nie mam zdania. Paszport i czip wszyscy zakładają dr Kostka załatwia też badania potrzebne do wyjazdów np.do Szwecji czy Angli tylko jak ktoś się decyduje na takie wyjazdy to zrobienie wszystkich badań trwa pare tygodni.

To pies mojego życia no i ten pierwszy A jak pierwszy to chcesz mu nieba przychylić

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    No tak, dzieci odchowała to teraz na psiaka kolej Jaka rasa? Chwol się!
    No i gratulacje oczywiście

A jaka rasa? Piękny byłby świat gdyby wszyscy chcieli przychylić nieba swoim pupilom.

Dziękuje za gratulacje.A rasa?Eeeee tam rasa.Jak on na mnie patrzy,normalnie się rozpływam No i faktycznie po dzieciach czas na psa

Uprawnienia