Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 46 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 457

Temat: Poród w cieszynie czy może gdzie indziej,nasze prawa i oczekiwania

Chciałam trochę odświeżyć temat.
    Jak to jest z tym Cieszynem? Są jakieś znieczulenia? Dowiedziałam się, że IX piętro nie wyremontowane, więc gazu rozweselającego też jeszcze nie ma. Poród w wodzie też niemożliwy

krilady.
    Guest
    Z tego co wywnioskowałam z ostatniej rozmowy z gin to otwarcie ma być już wkrótce i wtedy będzie też dostępny gaz rozweselający, choć dla nich to też będzie nowość... I chyba jako tako znieczuleń nie ma.. Wiem, że poród rodzinny jak najbardziej jest możliwy, ale czy w wannie to tego już nie wiem...
    Ale dziś rozmawiałam z koleżanką, która miała rodzić w Bielsku (kilka lat temu), ale na sam koniec też wybrała Cieszyn, bo tam od razu narzucali znieczulenie a ona chciała jednak siłami natury i nie żałuje... Ja też się nastawiam na Cieszyn

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Z tego co wywnioskowałam z ostatniej rozmowy z gin to otwarcie ma być już wkrótce i wtedy będzie też dostępny gaz rozweselający, choć dla nich to też będzie nowość... I chyba jako tako znieczuleń nie ma.. Wiem, że poród rodzinny jak najbardziej jest możliwy, ale czy w wannie to tego już nie wiem...
    Ale dziś rozmawiałam z koleżanką, która miała rodzić w Bielsku (kilka lat temu), ale na sam koniec też wybrała Cieszyn, bo tam od razu narzucali znieczulenie a ona chciała jednak siłami natury i nie żałuje... Ja też się nastawiam na Cieszyn
    też się nastawiałam na Cieszyn, ale teraz spanikowałam...Boję się tego "wkrótce", bo trwa to już strasznie długo, a jak otworzą w lipcu, to może być "po ptokach".
    Porodu w wodzie nie ma, pytałam
    Innych znieczuleń też nie - lipa - nie chodzi o to, żeby od razu korzystać, ale mieć tą świadomość, że w razie czego można. Ja miesiączki przechodziłam bardzo ciężko, łącznie z omdleniami, także musiałam się wspomagać tabletkami.
    Poród rodzinny możliwy, to się zgadza.
    Nie myślę tyle o Eskulapie, co o wojewódzkim w BB. No, ale nie wiem, bo nie znam.

krilady.
    Guest
    Ja ostatnio wymyśliłam, żeby se tak tuż przed zajarać i wtedy pójdziesz z usmiechem na ustach...

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Ja ostatnio wymyśliłam, żeby se tak tuż przed zajarać i wtedy pójdziesz z usmiechem na ustach...
    heh, no ja nie kurze i nie jaram, więc jeszcze bym sobie i nie tylko sobie krzywde zrobiła. Także o inne rady poproszę

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    moja rada: nie myśleć co będzie....poddać się chwili....urodzić i tak trzeba
    Będzie dobrze, nie stresujcie się na zapas

ja rodziłam w Cieszynie no niestety nie ma znieczuleń, ale jakies głupie jasie sa mozna rodzinnie i w wannie tez ale wszystko musi przebiegac dobrze z porodem choc powiem szczerze ze z ta wanna to tylko brzmi dobrze (sama nie miałam) ale z opini to w tej wannie nie siedzi sie cały czas, trzeba wychodzić na badania i takie tam, wycierac sie co chwila a tu ból nie pozwala na takie "czyny". No ale nie mam w tym doswiadczenia wiec moze ktoś sobie chwali - to dobrze wiedzieć na przyszłośc

---------- Post dodany o 21:15 ---------- Poprzedni post dodany o 21:12 ----------

Cytat Napisał Rybka Zobacz post
    Chciałam trochę odświeżyć temat.
    Jak to jest z tym Cieszynem? Są jakieś znieczulenia? Dowiedziałam się, że IX piętro nie wyremontowane, więc gazu rozweselającego też jeszcze nie ma. Poród w wodzie też niemożliwy
    aaa to mnie zaskoczyłaś - 2 lata temu raczej sale były ok i wanna dostepna ale teraz to juz nie wiem czy maja go jeszcze remontować

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    2 lata temu
    A co to był za miesiąc?

Cytat Napisał megan990 Zobacz post
    ja rodziłam w Cieszynie no niestety nie ma znieczuleń, ale jakies głupie jasie sa mozna rodzinnie i w wannie tez ale wszystko musi przebiegac dobrze z porodem choc powiem szczerze ze z ta wanna to tylko brzmi dobrze (sama nie miałam) ale z opini to w tej wannie nie siedzi sie cały czas, trzeba wychodzić na badania i takie tam, wycierac sie co chwila a tu ból nie pozwala na takie "czyny". No ale nie mam w tym doswiadczenia wiec moze ktoś sobie chwali - to dobrze wiedzieć na przyszłośc

---------- Post dodany o 21:15 ---------- Poprzedni post dodany o 21:12 ----------

aaa to mnie zaskoczyłaś - 2 lata temu raczej sale były ok i wanna dostepna ale teraz to juz nie wiem czy maja go jeszcze remontować
    dostali dofinansowanie, remontują na nowo, ale wciąż słysze, że wkrótce mają otworzyć i tak mijają miesiące... Zlikwidowali wanny - to wiadomość pewna. Jakieś głupie jaśki serio są?
    Ostatnio edytowane przez Rybka ; 01-06-2012 o 20:23

krilady.
    Guest
    Również proszę o wszelkie informacje

Niestety też nie kurzę...więc se nie zajaram..

Uprawnienia