Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 46 z 46 PierwszyPierwszy ... 36444546
Pokaż wyniki od 451 do 457 z 457

Temat: Poród w cieszynie czy może gdzie indziej,nasze prawa i oczekiwania

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Ja będę chyba rodzić jednak w bielsku w wojewódzkim, ale tylko ze względu że wszystko jest na miejscu
    tzn? co jest na miejscu?

No chodzi że gdyby sie coś z dzieckiem działo nie daj losie to już potrafią działać na miejscu i nie traci sie czasu na przewóz z cieszyna do bielska, chodzi o to że lepiej rozwinięta jest neonatologia
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Kajów koło Gdziejowa
    Masz rację, w Cieszynie nawet nie potrafią małemu dziecku obcego ciała z żołądka usunąć i kierują do Katowic.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Nie ma sie co czarować, bielsko było miastem wojewódzkim i szpital jest lepiej wyposażony
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Czy któraś z Was lub Waszych znajomych rodziła w Żorach i może się wypowiedzieć na temat opieki, porodu i czy miała robione ZZO?

Witam Was! Termin porodu mam na początek sierpnia więc kilka dni temu odwiedziłam Szpital Wojewódzki w Bielsku oraz szpital w Cieszynie.
    Po opiniach przeczytanych w internecie byłam nastawiona na poród w Bielsku, jednak panie położne z którymi rozmawiałam uświadomiły mi, że nie chcę tam rodzić. Panie rozmawiały ze mną jakby "po co żeś babo przyszła" a gdy zadałam któreś z kolei pytanie, dostałam odpowiedź "nie mam czasu tego tłumaczyć" (dodam, że pani ta nie była wcale zajęta, bo siedziała sobie i piła kawkę).
    Dla porównania pierwszego wrażenia udałam się do Cieszyna, gdzie byłam na prawdę miło zaskoczona podejściem całego personelu.
    Na Izbie przyjęć pani powiedziała z uśmiechem na twarzy co po kolei nastąpi po moim przyjeździe do szpitala, na koniec zaproponowała, że mogę udać się na 8 piętro, tam położne powinny udzielić mi szczegółowych informacji odnośnie samego porodu.
    Pojechałam na 8 piętro, tam chwilę poczekałam bo akurat był obchód, ale to przecież żaden problem. Pani była niezwykle miła, powiedziała od siebie dużo rzeczy, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, zażartowała - czyli nie była to oklepana rozmowa, pytanie - odpowiedź. Pokazała mi jak wygląda sala w której będę po porodzie.
    Później inna pani położna zabrała mnie na 9 piętro, gdzie znajduje się porodówka. Pokazała wszystkie sale porodowe, pokój w którym bada się noworodka. Wytłumaczyła wiele spraw, uspokoiła przy tym moje obawy.

O wrażeniach z porodu napiszę już po wszystkim a Wy gdybyście miały jakieś pytania to proszę piszcie

Czy ktoś się orientuje jak się ma sprawa porodu domowego w naszych okolicach?

- - - Dopisano - - -

Ewentualnie czy ktoś zna kogoś kto rodził w Czechach?

Uprawnienia