Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Temat: własna działalność

własna działalność

witam co waszym zdaniem miałoby racje bytu w naszym Cieszynie? Kolejny ciucholand raczej nie wchodzi w gre ale może jest coś czego nam brakuje?

Otwórz parking płatny przy ciucholandzie.

albo budkę z kebabami na parkingu przy ciucholandzie

Poziom dyskusji powala na kolana.. Ja np nie jestem częstym uczestnikiem dyskotek i na weekend chcąc wyjsc na bilard albo kręgle to wszystko zajęte i porezerwowane, tego chyba nie ma za wiele..

Działa w mieście w ogóle jakieś doradztwo finansowe? Może w to iść? A jak nie to przynajmniej skorzystać

No, najlepiej doradzać innym jak założyć działalność i brać za to kasę
    PiS, PO - jedno zło.

Otworz smazalnie ryb brakuje takiej w Cieszynie.

Ja ,mam pomysl na knajpe jakiej w okolicy nie ma, mnie niestety troche kasa trzyma moze bym sie skusi. knajpa w stylu prl-u do tego nyska taxi ktora dowozi i odwozi klientow , jedzenie z tamtych czasow tzn w taki sposob podawane jak za PRL no mozna by dlugo pisac

---------- Post dodany o 17:54 ---------- Poprzedni post dodany o 17:53 ----------

A jak wiecej kasy to otworz w Wisle dyskoteke ale dyskoteke a nie tanc bude , tutaj turysci i mieszkancy nie maja sie gdzie bawic, charakter gorali chyba powoduje ze nikt nie chce otworzyc ale dobra ochrona i mysle ze bedzie dobrze, lokal tez by byl 400m

Mi tu kurcze brakuje dobrego sklepu muzycznego! płyty koszulki gadżety ew jakieś instrumenty. ja na pewno byłabym stałym klientem!

krilady.
    Guest
    Był już podobny temat, może tam znajdziesz jakiś pomysł? http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...a%B3alno%B6%E6

Uprawnienia