Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: własna działalność

Cytat Napisał Dejw Zobacz post
    Poziom dyskusji powala na kolana.. Ja np nie jestem częstym uczestnikiem dyskotek i na weekend chcąc wyjsc na bilard albo kręgle to wszystko zajęte i porezerwowane, tego chyba nie ma za wiele..
    ja tez uważam, że fajna knajpka z bilardem i kręglami to się przyjmie

Wieczorne dancingi dla ludzi +40 lat. Prędzej w Ustroniu, co prawda, bo u nas grono potencjalnych odbiorców nie jest tak duże, ale myślę że miałaby szansę się utrzymać.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Z tym Ciucholandem to było dobre
    Emeryci w Ustroniu w większości to sknery sama widziałam jak w restauracji zamówili piwo po czym wyciągnęli z pod lady kanapki na obiad. Ale kelnerka szybko ich postawiła do pionu.

Jeżeli już wpadniemy na to, jakim biznesem się zająć, najlepiej przejrzeć sobie ogłoszenie lokale użytkowe z okolic Cieszyna i wybrać jakąś dobrą lokalizację, bo to również ona jest nierzadko kluczem do sukcesu
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-06-2014 o 12:22 Powód: spam

Wątpie czy argument, że w weekendy kręgielnia jest cała zapełniona zadziała na ewentualnych inwestorów. Należy bowiem pamiętać, że kręgielnia to taka działalność, która zarabia głównie na weekendach - w tygodniu ne ma aż tak ogromnego zainteresowania, szczegolnie w mniejszych maistach. Zmierzam do tego, że druga kręgielnia jest nieopałacalna, dwie bowiem z utargami praktycznie tylko za weekend się nie utrzymają...wycena firmy musi przecież wciąż rosnąć, przy dużej konkurencji rozwoj jest hamowany.

Cytat Napisał megan990 Zobacz post
    ja tez uważam, że fajna knajpka z bilardem i kręglami to się przyjmie
    ja dalej obstawiam swoje, przeca to nie chodzi o masówę tylko taki dodatek do pubu, nie wiem dlaczego nie moga podstawić choć jednego stołu z bilardem np w jakims juz dotychczasowym, kiedys w Skoczowie był taki jeden pub ale juz go zamkneli i tam sie to sprawdzało chetni byli
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

Pieniądze

Taki biznes to ryzykowna sprawa bo nie dość że trzeba zainwestować pieniądze w towar to jeszcze ryzyko straty jest ogromne, jeśli to ju jest na kredyt to już wogóle. Możnaby np. pomyśleć na początek jakichś usługach. Zanim rozpocznie się biznes to warto też mieć własne środki na rozpoczęcie biznesu. W tym celu warto może wcześniej istniejące już środki zainwestować w jakieś fundusze czy obligacje żeby pomnożyć zyski. Jest taka firma BestCapital która zajmuje się takimi rozwiązaniami. Albo jeśli pomysł jest dobry to można skorzystać z usług jakichś prywatnych inwestorów Zawsze to dobry start to połowa sukcesu

Ja bardzo bałam się otworzyć własną działalność.Ostatnio poczytałam sobie tutaj kilka artykułów bogatyumysl.pl/articles/category/kariera-zawodowa/95 i zastanawiam się czy rozwijać się samodzielnie czy postawić na rozwój w firmie w której pracuje.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-06-2014 o 12:23 Powód: spam

Własna działalność to spore wydatki - o czym przed chwilą pisałam w innym wątku, ale skupiając się na samym pomyśle na biznes, to myślę, że miasto jest za małe, by skupiać się na jednej konkretnej grupie odbiorców. A gdyby tak połączyć lokal z bilardem i kręgielnią z pomieszczeniami do grania w brydża dla osób starszych? ;-)

Ja mam firmę i wiem jak dużo trzeba wiedzieć na temat prowadzenia firmy. Największym kłopotem jest kwestia finansowa. Dlatego korzystam z usług e-pok.pl/pl/oferta. To bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Prowadzi on księgowość online i organizują rachunkowość firmy. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-06-2014 o 12:23 Powód: spam

Uprawnienia