Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Pazurki żelowe !

Pazurki żelowe !

Witam Was!
    Od miesiąca uczę się przedłużać paznokcie i potrzebuję dziewczyn które posłużyły by mi jako modelki Cena - 20zł tylko za materiały. Mogę dojechać - koszt paliwa w zależności od km. Gdyby któraś z Pań byłaby chętna to proszę pisać na maila anetkaw2@tlen.pl Ewentualnie w pv podam nr tel

Dojczach
    Wpisów
    2
    To raczej nie jest tablica ogłoszeń...Fajnie, że uczysz się czegoś nowego ale naucz się też przy okazji tego, że ogłoszenia zamieszcza się w innym miejscu.

Dalekowice - Dalekie
    Cytat Napisał Isabelka Zobacz post
    To raczej nie jest tablica ogłoszeń...Fajnie, że uczysz się czegoś nowego ale naucz się też przy okazji tego, że ogłoszenia zamieszcza się w innym miejscu.
    Bez złośliwości.
    Dobrze że dziewczyna pisze na forum bo mi to ogłoszenie gdzieś by pewnie "uciekło" a jestem zainteresowana ...
    " Podobno nie można żyć bez miłości.... Osobiście uważam że ważniejszy jest tlen... "

Cytat Napisał Isabelka Zobacz post
    Skoro nie masz nic do zaproponowania w tym temacie to po co się odzywasz?

---------- Post dodany o 20:31 ---------- Poprzedni post dodany o 20:31 ----------

Cytat Napisał zuza_spam Zobacz post
    Bez złośliwości.
    Dobrze że dziewczyna pisze na forum bo mi to ogłoszenie gdzieś by pewnie "uciekło" a jestem zainteresowana ...
    Jeśli jesteś zainteresowana to daj mi jakieś namiary na Ciebie i się odezwę albo napisz na maila

Ja tez chetnie tylko napisz skad jestes

Z Simoradza

A skąd jesteś?

Uprawnienia