Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: Sklepik ze zdrową żywnością

Syksyk:
    Mnie jako klienta mało obchodzi los sklepikarza. Mi zależy na wyborze, jakości produktów, czy dodatkowych usługach. Jak mnie nie zadowolą skoczowscy przedsiębiorcy (nie ważne czy ich będzie 2, czy 5) to i tak skorzystam z takiego sklepu jak np. www.znatury.pl
    Czyżbyś bronił swoich interesów?

P.S. Jeszcze nic mi nie wiadomo na temat likwidacji któregoś ze skoczowskich marketów, których w powszechnym mniemaniu jest stanowczo za dużo. Jeśli one (lub franszczyznobiorcy) dają radę, to sklepikarze też dadzą sobie radę.

Nie bronie swoich interesów ani tym bardziej interesów właścicieli tych sklepów. Tobie jako konsumentowi najlepiej by było jakby Ci płacili za to, że coś od kogoś chcesz.
    Ja pisze do osoby, która chce otwierać taki sklep. Niech zbada rynek czy jest miejsce na 3 graczy.
    Ale Ty tego nie zrozumiesz skoro pewnie wolisz u kogoś pracować i wrzeszczeć, że coś Ci się należy.
    Nie odpowiadaj... Nie będę z Tobą prowadził jakiejkolwiek dyskusji.

No proszę... Najpierw nazywają mnie tu "wyzyskiwaczem", a teraz jestem miłośnikiem etatu. Zadziwiające czego można się o sobie dowiedzieć na forum internetowym ;-)

Gratuluję podejścia do klienta. ;-)

Cytat Napisał Biały Miś Zobacz post
    Zakładaj. Konkurencja dobrze zrobi tej branży. Dodatkowo możesz sprzedawać produkty przez internet.
    Mogę polecić zupy przez internet. Dosyć że rzadko tak naprawdę mamy czas łazić, jeździć po tych wszystkich sklepach i marketach to jeszcze kosztuje nas transport i często (przynajmniej Ja) mam problem z parkowaniem. Przerzuciłam się ostano już i na allegro i spożywkę. Czy może ktoś polecić ciekawe sklepy ze zdrową żywnością? Odkryłam http://eko-mlociny.pl/ i wdaje mi się że asortyment jest w porządku. Nawet bardzo mi się podoba. I z tego co widzę to dobry interes. Teraz duzo ludzi otwiera sklepy właśnie przez internet. To wygodniejszy sposób dotarcia do klienta. Choć jeżeli jest sklep w internecie to jakaś mała filia przydała by się egzystować w realu.

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Czyli co ? To co w sklepach ze zdrową żywnością to zdrowe,a w innych sklepach to niezdrowe ? To kto nas truje? A może chodzi o to,że w zdrowych sklepach jest drożej ?
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Cytat Napisał sympatyczny Zobacz post
    Czyli co ? To co w sklepach ze zdrową żywnością to zdrowe,a w innych sklepach to niezdrowe ? To kto nas truje? A może chodzi o to,że w zdrowych sklepach jest drożej ?
    a może Ty głodu ni mosz ?

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    a może Ty głodu ni mosz ?
    Mam za to dylemat czy to co jem jest zdrowe? A jem wszystko z biedronki(taka mała,a tyle z niej można zrobić) Bo jeśli tak to po co marnować zdrową żywność Lepiej zjeść niezdrową aby się ktoś nie zatruł
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Cytat Napisał sympatyczny Zobacz post
    Mam za to dylemat czy to co jem jest zdrowe? A jem wszystko z biedronki(taka mała,a tyle z niej można zrobić) Bo jeśli tak to po co marnować zdrową żywność Lepiej zjeść niezdrową aby się ktoś nie zatruł
    W biedronce na pewno masz dużo gorszej jakości produkty. Przynajmniej mi się źle kojarzy. Pamiętacie aferez biedronką?

Ja też uważam to za świetny pomysł my w Ustroniu mamy tylko jeden o ile dobrze liczę,chciałabym by w takich sklepach faktycznie była tylko zdrowa żywność, bo oglądałam ostatnio program jak sklepy ze zdrową żywnością oszukują sprzedając to samo co w supermarketach Pozdrawiam więc i życzę powodzenia bo dobry sklep się utrzyma

Ciężko w ogóle znaleźć wiarygodne źródło pochodzenia produkt. Ja patrze na metkowanie, design opakowania. Jeżeli jest taki zbliżony do ekologicznego to znaczy że ktoś w to jednak inwestuje i może jest to dobra droga do tego, że te produkty są jednak eko i drowe.

Uprawnienia