Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 132

Temat: Wyprawka dla mamy i dziecka

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    A mosz, mimi, taki? Chętnie odkupię
    A wiysz, że ni mom, ale całą ciążę dzielnie się broniłam, bo chcieli mi wciś...

mimi sama w takim spi, wiec lipa z odkupienia

---------- Post dodany o 09:15 ---------- Poprzedni post dodany o 09:14 ----------

a teraz sie wypiero bo żal jej sprzedać hahaha

Nie wiem, czy było, ale dopisuję- wkładki do biustonosza, żeby nie ciekło i termometr do wody oraz termometr "na czoło"- najlepszy.

---------- Post dodany o 09:17 ---------- Poprzedni post dodany o 09:16 ----------

I worek do spania na zimę, jak dziecko mocno kopie .

krilady.
    Guest
    Worek to ten śpiworek? Jest chwalony..

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał mimi@ Zobacz post
    Becik, koniecznie becik! I jeszcze taki usypany z pierza...
    Ty się śmiej....przy pierwszym synku, teściowa przywiozła mi do szpitala taki bet z falbanami i koronkami..... Kurde dobrze, że było zimno i pozawijałam dzieciaka kocykiem jeszcze........

Cytat Napisał Rybka Zobacz post
    Blok Porodowy otwarty oficjalnie. Niestety pacjentek tam nie przyjmują, a kiedy przyjmą pierwsze - nie wiadomo.
    Skąd info o tych pampersach i chusteczkach? Z tego co wiem to w tetrowe przebierają....no ale może na szkole rodzenia źle nam położne mówiły.... już sama nie wiem, ja nie biorę.
    Ja w marcu rodziłam i miałam pampersy i chusteczki do dziecka a w tetrowe przebierają tylko zaraz po porodzie a potem każda mama sama się zajmuje swoim dzieciątkiem i sama je przewija więc trzeba mieć te najmniejsze pampersy 1 to nawet mi mówiła pani doktor do której chodziłam.

Cytat Napisał gosia90 Zobacz post
    Ja w marcu rodziłam i miałam pampersy i chusteczki do dziecka a w tetrowe przebierają tylko zaraz po porodzie a potem każda mama sama się zajmuje swoim dzieciątkiem i sama je przewija więc trzeba mieć te najmniejsze pampersy 1 to nawet mi mówiła pani doktor do której chodziłam.
    hmm...to zapytam jeszcze raz położnej ze szpitala. Albo jak dowiem się na miejscu to mi dowiozą.
    Fakt faktem dzidzia jest przy mamie, wiec sie zastanawiałam jak to jest z tymi ciuszkami i pampersami czy za każdym razem proszę się o nowy zestaw czy jak...

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Na stówę musisz mieć swoje pieluszki jednorazowe... Jeśli chodzi o ubranka - jeżeli dzidzius coś Ci zabrudzi ( czy to górą czy to dołem) zgłaszasz położnej i przynosi Ci czyste ubranko. Jeżeli nie wydarzy się żaden " wypadek" dzidziuś zostanie przebrany przy kąpieli

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    Ty się śmiej....przy pierwszym synku, teściowa przywiozła mi do szpitala taki bet z falbanami i koronkami..... Kurde dobrze, że było zimno i pozawijałam dzieciaka kocykiem jeszcze........
    No dyć mówię, że ja się całą ciążę broniłam przed taki prezentem... Musiałam w końcu zakupić rożek, żeby dała mi spokój- teściowa oczywiście...

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    Na stówę musisz mieć swoje pieluszki jednorazowe... Jeśli chodzi o ubranka - jeżeli dzidzius coś Ci zabrudzi ( czy to górą czy to dołem) zgłaszasz położnej i przynosi Ci czyste ubranko. Jeżeli nie wydarzy się żaden " wypadek" dzidziuś zostanie przebrany przy kąpieli
    Na SR w Szpitalu Śląskim w bieżącym roku położne (z tegoż właśnie Szpitala Cieszyńskiego) mówiły, że nie ma takiej potrzeby, stąd wciąż moje zdziwienie. Jak pytałyśmy odpowiadały, że w szpitalu używa sie szpitalnych tetrowych. No nic...raz dwa mi ktoś dowiezie, zresztą już same mega podpaski zajmują pół torby

Uprawnienia