Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 112 z 112

Temat: Zumbowicze Śląska Cieszyńskiego łączcie się!!! :)

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Tomi Wiesz ja od wielu wielu lat podziwiam ludzi z pasją , to co Ty akurat robisz jest wspaniałą sprawą .Masz niesamowita osobowość , usmiech na twarzy , to widać ze Zuma wchłania Cie bez reszty , dajesz z siebie wiele . Propagujesz wspaniałą forme ruchu , muzyka i taniec .

Ja od ponad dwudziestu pięciu lat oddany jestem nieco innej pasji . Niestety nie wypada mi się z tym obnosić , choć etykieta tego aż tak bardzo nie zabrania , to jednak wyraźnie mówi co nalezy a czego nie powinno się A równie ,od bardzo dawna pochłonęły mnie górskie szlaki , kocham to i odczówam potrzebę obcowania z tym klimatem równie jak wielu ludzi . Kilka lat około dziesieciu chodziłem z Żoną na tango , to też jest piekna forma , odskocznia od codziennosci . Niestety organizator uznał ze to już koniec . Ty Tomi propagujesz cos co jest dobre , na co należy i powinno zwrócić uwagę . Poważam Cię i Twoja pasję jak najbardziej tak .

A to ze patrzymy na kobiety w jakiś szczególny sposób , to oznacza ze jesteśmy mężczyznami , którzy wiedza czego od życia między innymi oczekiwać
    Ostatnio edytowane przez kwantq3 ; 29-05-2015 o 17:20

Skoczów
    Wpisów
    18
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Uprawnienia