Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 73

Temat: Montaż LPG

Cieszyn/Goleszów

Montaż LPG

Witam. Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego speca od autogazu w Cieszynie lub okolicy?
    Pozdrawiam

Mogę jedynie NIE POLECIĆ... Z daleka od ul.Bielskiej w Cieszynie...

Marek Czech Cieszyn-Motelowa

Czech na Motelowej - godni polecenia , uczciwi i znają się na tym co robią

Montowałem sekwencje na Motelowej miesiąc temu. Rozglądałem się, porównywałem i w końcu ich wbrałem. Polecam.

instalacje polecam u Czecha,a tankowanie niedaleko na ul. Hażlaskiej-najlepszy gaz.

Cieszyn/Goleszów
    Dziękuję wszystkim za pomoc

Witam ja polecam instalacje na ul. bielskiej montowali mi tam gaz do moich firmowych samochodów i nigdy nie miałem z nimi problemów miła obsługa i naprawdę znający się na rzeczy fachowcy jeżdżę tam już od 8 lat i póki firma będzie istnieć to na pewno będę do nich jeździł

rob136 poleca firmę z Bielskiej, yesik odradza. yesik czy możesz sprecyzować?
    Też się powoli przymierzam do tej inwestycji bo jak patrzę na cenę benzyny i prognozy ekonomiczne to...

Miałem styczność z tymi 2 warsztatami i na pewno nie polecam warsztatu na Motelowej u Czecha po regulacji u nich samochód palił bardzo duże ilości gazu oraz zaczął gasnąć.Kolega polecił mi warsztat na bielskiej i od tej pory naprawdę jestem zadowolony z jazdy na gazie i za regulacje nie zapłaciłem tyle co u Czecha

Uprawnienia