Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73

Temat: Montaż LPG

Cezarek ale ty pierdoły piszesz, przecież tego się nie da czytać. Psujesz opinie wszytkim fachowcom od LPG. Może instalacje też lepiej samemu zamontować , bo będzie taniej. Ludzie zastanówcie się co piszecie.

Drogi fred14-co do mojej aktywności to wypowiadam się tylko na tematy mnie interesujące,nie należę do osób,które aby się "wybić" udzielają się aktywnie przed monitorem.A co do tematu,to dlaczego mam nie wyrazić własnej opinii-pozytywnej-która na Ciebie działa drażniąco-jak widzęPo prostu postawiłam się na miejscu firmy z Bielskiej,i na ich miejscu bardzo bym się cieszyła poparciem na tym forum zadowolonych z usług klientów,bo nie trudno zniszczyć opinię.... ps.a może ty jesteś sponsorowany........,że taki aktywny

Od dawna siedzę na tym forum i tego trudno nie zauważyć jak jakaś firma sama siebie chwali podczas gdy są tematy na temat opinii firm

twiselka jeśli uważasz że poluzowanie samemu śrubokrętem dwóch opasek na wężu i włożenie nowego filtra na miejsce starego jest dla ciebie za trudne to zapisz sie na jakiś kurs majsterkowania dla technicznych analfabetów bo tą czynność nawet dziecko potrafiłoby zrobić,no ale jak widzę dla niektórych nawet najprostsze czynności są nie do zrobienia.....aż żal czytać te głupoty

Cytat Napisał twiselka Zobacz post
    Cezarek ale ty pierdoły piszesz, przecież tego się nie da czytać. Psujesz opinie wszytkim fachowcom od LPG. Może instalacje też lepiej samemu zamontować , bo będzie taniej. Ludzie zastanówcie się co piszecie.
    Ty chyba nie do końca doczytałeś wypowiedź którą krytykujesz. Jakie psucie opinii gazownikom?! A swoją drogą to chyba naprawdę nigdy nie miałeś śrubokręta w ręku. Albo walczysz o klientów, technicznych analfabetów... (-;

Najlepiej na LPG nie jeżdzić

Witam.Podpisuję się pod wypowiedzią "pawlo pikasso" nie polecam warsztatu na Motelowej za filtr który kosztuje 5zł.i obniżenie obrotów (tak stwierdził FACHOWIEC) córka zapłaciła 60zł.to są kpiny

córka zapłaciła 60zł.to są kpiny
    no dokładnie,a teraz sobie wyobraż że jak montujesz instalkę sekwencję np za 3 tyś(6cyl.) to koszt części do tej instalacji to jakieś 1200-1400 zł,reszta to robocizna,która zajmuje średnio 6 godzin,1600 zł robota/6 godzin = 266zł/godz...to się nazywa stawka!

cezarek ty się za księgowego najmnij, jak lubisz zabawy w cyferki. A nie licz komuś kasy.

Panowie to nic politycy te zarabiają po 10 tys. a robią to sie nazywa staweczka

Uprawnienia