Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Temat: Kobieta ruda - szaleństwo czy nuda?

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    No to dwie farbowane już mamy , ciekawe czy jest na tym forum naturalnie ruda kobieta... mimi@ (taki rudy małpiszon ).

Podobno naturalnie rude kobiety to ledwie kilka procent naszej populacji, tak więc śmiało można powiedzieć, że są absolutnie wyjątkowe!, z farbowanymi zresztą jest podobnie. Jest taki pogląd, że tylko kobiety odważne, żywiołowe i wrażliwe ale z silnym charakterem wybierają ten kolor i najczęściej są to naturalne brunetki. Ciekawe ile w tym prawdy

I lubiące wyzwania, bym dodała Krisgw bo z naturalnych ciemnych włosów, uzyskać piękny rudy, to droga przez mękę.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Jest taki pogląd, że tylko kobiety odważne, żywiołowe i wrażliwe ale z silnym charakterem wybierają ten kolor i najczęściej są to naturalne brunetki. Ciekawe ile w tym prawdy

Z tym się zgodzę Byłam brunetką !
    a co lepsze stając się rudą zmienił mi się charakter

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał różyczka Zobacz post
    a co lepsze stając się rudą zmienił mi się charakter
    Ludzki charakter się nie zmienia, co najwyżej pod wpływem pewnych zdarzeń i emocji budzą się głęboko ukryte cechy a zmiana wyglądu jest wtedy naturalną formą ekspresji swojego prawdziwego "Ja"

Oczywiście, że charakter się zmienia. Z biegiem lat, w wyniku różnych sytuacji, chorób, ludzi, zdarzeń.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    mimi@
    Nie, ja nie . Ale bywałam już kilkakrotnie. Ostatni raz ze 2 lata temu . Ale charakter miałam taki sam.

rude, czorne ,biołe ..eee tam mech trowa

Cytat Napisał konto Zobacz post
    rude, czorne ,biołe ..eee tam mech trowa
    Już my Ci tu kiedyś wyczaili to "mech trowa" i jakoś nagle zmieniłeś zdanie .

Uprawnienia