Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: Samotna wigilja

Samotna wigilja

Wiadomo, ze odgórnie jest przyjęte, że ten dzien/ wieczór nie powinno się spędzać samemu. Jednak życie inne czasem ma dla nas tory i przychodzi tez i tak ,ze wieczór wigilijny wypada spędzić tylko w swoim towarzystwie.
    "Problem" dotyczy nie tylko ludzi starszych ale też i młodszych. Tych, którzy mieszkają daleko od rodzinnego domu, zatrzymał ich nagłe sprawy itp. Albo też dotyczy tych którzy świadomie wybierają samotny ale też i zapewne spokojny wieczór.
    Jakie macie rady dla osób, którym przyjdzie spędzić wigilijny wieczór sam na sam ?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Przy fajnym wigilijnym filmiku albo komedii familijnej

- - - Dopisano - - -

Oczywiście telefon do rodzinki koniecznie,by mieć chociaż troszkę rodzinnego klimatu

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    doskonale cię rozumiem.raz z pewnych przyczyn nie spędziłem wigilii w domu..czasem miałem tak że nie chciałem być w święta w domu,ale tamtą chciałem spędzić z rodziną..mimo wszystko każdego trochę to boli w środku,a nie każdy ma tyle odwagi by do tego się przyznać i udaje niezłamanego..

Samotna wigilia to już brzmi smutno , mimo wszystko proponowałabym jakoś z rodziną czy znajomymi się "spotkać" jest skype, jest gg . Ale jak się nie da - to mimo wszystko dobra kolacja, książka, ciepły koc, coś pysznego do picia.
    ja jak jestem sama to oglądam zjęcia, nagrane filmy z ważnych wydarzeń w życiu żeby nie popaść w totalną depresję, takie wspomnienia dają nadzieję, że tak naprawdę nie jestem sama, mam ludzki których kocham i którzy mnie kochają tylko chwilowo nie ma ich obok mnie
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Śląskie
    Wpisów
    1
    Szczerze powiedziawszy to jakoś nie wyobrażam sobie spędzenia samotnie wieczoru wigilijnego , ale nigdy nie wiadomo co może każdego z nas spotkać.A może dać się zaprosić przez drugą osobę samotnie spędzająca Święta najlepiej płci przeciwnej może być całkiem przyjemnie. Chinka.jpg

A ja chętnie bym spędził wigilie sam,wybitnie mnie wkur...a okres świąteczny. Zawsze tak było. Najlepsze że mam urodziny i imieniny w święta... Może dlatego tak mnie to sra..?

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Albo też dotyczy tych którzy świadomie wybierają samotny ale też i zapewne spokojny wieczór.
    Nie ma czegoś takiego, nikt świadomie nie wybiera samotnego spędzania takiego wieczoru tak samo jak nikt świadomie nie wybiera życia w pojedynkę bo każdy człowiek potrzebuje bliskiej osoby

coś wspaniałego to spędzić wigilię w 3 różnych miejscach mam paru takich życzliwych znajomych że 2 wigilie w życiu tak miałem i było naprawdę miło pozdrowienia z tej okazji dla nich

Mnie osobiscie czasem przeraża obłuda, która ironicznie panuje w ten dzień. I chyba jednak lepiej spędzić ten dzien samemu albo z ludźmi którzy nie próbują na siłę udawać, że jest OK. Tygodniowa sielanka jak w ogóle dotrwa tygodnia a potem każdy każdemu wilkiem i swoją rzepkę każdy sam sobie skrobie.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

jest tak czasem..
    a nie myślałaś że takim zachowaniem też poniekąd trochę psujesz te święta

Uprawnienia