Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 164

Temat: Trance

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał konto Zobacz post
    Nie trafiła podobnie jak więszość , krilady zapodała house ale cuż lepiej to niz wcale
    Nie czepiajmy się szczegółów, liczą się chęci i dobra muzyka

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    No tak, nie byłam tego pewna, choć myślałam, że ten sam wykonawca to i ten rodzaj muzy..... Ale ładne, no nie?
    Bardzo ładne i nie smutasuj się już

---------- Post dodany o 17:29 ---------- Poprzedni post dodany o 17:12 ----------

A kto pamięta ten hicior?

Albo początki DJ Tiesto

Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 07-08-2012 o 16:36

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    Wpisów
    11
    Trance do łóżka lubię,ogółem w nocy można się odciąć fajnie,tyle tego jest że trudno wybrać do wrzucenia tu,na równi z hardstyle'm traktuję z elektronicznych dopalaczy

---------- Post dodany o 20:03 ---------- Poprzedni post dodany o 16:43 ----------

ze staroci takich jak jest tiesto to niech robi swoje

---------- Post dodany o 21:45 ---------- Poprzedni post dodany o 21:32 ----------

Plotkawy prawie wszystkie Twoje piosenki są świetne a w piosence Eddiego po prostu się zakochałam mimo tego ,że nie przepadam za vocalem w trance P.s. Nie mam pojęcia gdzie jest ta ikonka z filmem ... :/

Cytat Napisał Ivek Zobacz post
    Plotkawy prawie wszystkie Twoje piosenki są świetne a w piosence Eddiego po prostu się zakochałam mimo tego ,że nie przepadam za vocalem w trance P.s. Nie mam pojęcia gdzie jest ta ikonka z filmem ... :/
    Plotkawy to moja ranga tak jak tyś jest świerzak a nazywosz się Ivek tak jo je Konto i miło mi że ci się podobają te kawałki
    Co do ikkonki z filmem to jest bezpośrednio nad tekstem który wpisujesz po kolei od lewej jak na nią najedziesz kursorem to pisze dodaj film

---------- Post dodany o 21:27 ---------- Poprzedni post dodany o 21:09 ----------

---------- Post dodany o 21:38 ---------- Poprzedni post dodany o 21:27 ----------

Wiem ale '' konto '' brzmi tak jakoś .. bezosobowo ..bez urazy oczywiście ikonki niestety dalej nie widzę ,pewnie mem jakieś złe ustawienia .. .

Utworek z tegorocznej "A state of trance" A v. Buurena - Uniwersal language:

---------- Post dodany o 10:35 ---------- Poprzedni post dodany o 10:16 ----------

Starsza płytka z mojej kolekcji Amsterdam 08- Markus Schulz .Moim zdaniem fenomenalna (polecam przesłuchanie całej),jeden z utworków:

---------- Post dodany o 10:38 ---------- Poprzedni post dodany o 10:35 ----------

reszta utworów z tej płyty:

1.+CD1: 2.Dakota - Amsterdam 3.Leama and James Davis Pres. Grafiti - Ghettotech 4.Glenn Morrison - Blue Skies With Linda 5.Plastic Angel - Try Walking In My World 6.Lens - Beyond The Shadows (Moonbeam Remix) 7.Glenn Morrison - Rubberband 8.Rex Mundi - Sunrise In Ibiza 9.Marcus Schössow - Mr White (Ruben De Ronde Remix) 10.tyDi - Meet Me in Kyoto 11.Ketho - Silent Room 12.Supüer - Azaleus 13.Destination X - Dangerous (Gareth Emery Remix / Markus Schulz Big Room Reconstruction) 14.Sonic Division - If I had Wings 15.+CD2: 16.Fulyen - Approach 17.Dakota - Progression 18.Carl & Joni - Foresaken 19.Markus Schulz - Fly To Colors (Carl B Remix) 20.Anton Chernikov - Your Burning Eyes 21.Breakfast & Mike St Jules - Only Two Should Know 22.Markus Schulz Feat. Andy Moor - Daydream (Coldharbour Remix) 23.Agnelli & Nelson Pres. The A&N Project - Sleeping In Airports 24.Bebop - Breakthrough Woodpecker 25.B.E.N. & Mr. Pit - More Manners Please 26.EnMass - Avalon 27.Kenneth Tjonasam - Formulation 28.Vision - Entry To Heaven (Benya Remix)

---------- Post dodany o 10:43 ---------- Poprzedni post dodany o 10:38 ----------

M.Schultz - Toronto 09

CD1
    01. Dino - Queensquay and Jarvis
    02. Thomas Sagstad - Backfire
    03. ClAud9 - Rain (Coldharbour Rework)
    04. Karnak vs. Dymos - Travail
    05. Tritonal feat. Cristina Soto - Crash Into Reason (Moonbeam Remix)
    06. Rex Mundi - Scorpion
    07. Arnej - Tomorrow Never Comes
    08. Tenishia - Everything (Tim Grube Dub Remix)
    09. Skytech - Cardboard Box
    10. Mr. Pit - The Cube
    11. Rex Mundi feat. Susana - Nothing at All
    12. Max Guelli - Remember The Silence
    13. Adiva feat. Vicky Fee - How Does It Feel
    14. Omnia - Stick in MondayCD2
    01. Dakota - Koolhaus
    02. Umek & Beltek - Is It? (Wippenberg Remix)
    03. Dakota - Sin City
    04. Rowald Steyn - Hold Control
    05. Mike Foyle - Bittersweet Nightshade (Markus Schulz Return to Coldharbour Remix)
    06. Mr. Pit - Besides Words
    07. Danilo Ercole - Harbour
    08. Dance 2 Trance - Power of American Natives (Markus Schulz Return to Coldharbour Remix)
    09. Project MC - Bromley Ave
    10. Calderone & Reddick - Sound of Flight
    11. Khaz & Boris M.D. - Eliana
    12. Element One - South Haven
    13. Barnes & Heatcliff - Pyjamaparty
    14. Arnej - Dust In The Wind

Cytat Napisał Ivek Zobacz post
    Wiem ale '' konto '' brzmi tak jakoś .. bezosobowo ..bez urazy oczywiście ikonki niestety dalej nie widzę ,pewnie mem jakieś złe ustawienia .. .
    Też miałem taki problem i miałem pusty pasek musisz wejść w ustawienia , dokładnie tutaj to opisano

http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...dj%EAcia/page3

Spróbujecie jeszcze wejść (tym co nie działa) tutaj -> http://www.forum.ox.pl/profile.php?do=editoptions i potem na dole sprawdźcie co macie przy opcji: Interfejs edytora postów:

Powinna być opcja: Zaawansowany edytor WYSIWYG

Może to rozwiąże Wasze problemy

Ewentualnie poniżej tego jest: Zaawansowane opcje dodawania załączników włączone czyli nowym łatwiejszy system załączników.

---------- Post dodany o 14:03 ---------- Poprzedni post dodany o 13:25 ----------

---------- Post dodany o 14:06 ---------- Poprzedni post dodany o 14:03 ----------

---------- Post dodany o 19:39 ---------- Poprzedni post dodany o 14:06 ----------

---------- Post dodany o 19:43 ---------- Poprzedni post dodany o 19:39 ----------

Ostatnio edytowane przez konto ; 17-08-2012 o 12:26

---------- Post dodany o 12:14 ---------- Poprzedni post dodany o 12:12 ----------

A wystarczyło ''tylko'' wejść w ustawienia

a ogólnie to Ferry wymiata od dawna

Uprawnienia