Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: Co to za historia?

Co to za historia?

Natchniona "Ostatnim postem" proponuję ruszyć wyobraźnią . Wklejamy kilka przypadkowych emotek, a ktosi próbuje z tego cosi poukładać.

To co to za historia?

na imprezce gdzie przygrywała "grupa Mozzarta"nieżle sie napilłaś i spaliłaś .Próbowali cie zabić i zakopać.Ale w ostatniej chwili zawieźli cie do szpitala.Rano kac gigant

małpie się strasznie nudzi hłehłe ale ciekawe to. Teraz moja taka wariacja powyższej.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Dyszol spuźnił się do roboty szef kozoł mu skuwać asfalt ,mioł już dość olał robote poszedł na dżampreze która skończyła się na dużą fazą aż zabrała go karetka w szpitalu spotkał szefa i go zabił

tera jo cosi posklejom

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    małpie się strasznie nudzi hłehłe ale ciekawe to. Teraz moja taka wariacja powyższej.
    6.00 rano.. Pobudka! Zapinkalam na komisariat, a tam impreza. Gadka szmatka, hihi haha, aż kolażanka wymyśliła zabawę w doktora. "Rozbieraj się! " mówię. Ona mi, że "takiego!", że jeszcze nie jest taka nawalona, ale mnie już rozpaliła i wystrzeliłem z "karabinu"... prosto na komendanta...

?

hehe a ta już ma sens...

Cytat Napisał konto Zobacz post
    Zahipnotyzowała mnie żaba z obrazka i myślołech, że już są święta. Zaprosiłech mamusie, ale dziecka jakosi jij nie lubią... Wkur.... sie- "Żodyn bachor nie bedzie mnie terroryzować!" Ni, ni, ni... Ale mamuśka wyciągła gitarke na rozluźnienie sytuacji. Skończyło się imprą do samiućkiego rana.

Cytat Napisał mimi@ Zobacz post
    ?

hehe a ta już ma sens...
    Słuchałem sobie spokojnie muzyki aż tu nagle Mimi zawołała mnie na sex , po czym zamiast obiecanego sexu przywązała mnie linami i zerżneła pejczem . Później było jej głupio to postawiła mi piwo jak miołech już banie to pokazała mi że wczepiła se silicony uuuuu to sę działo skokołech do biołego rana aż przypalił mnie jej mandżel i musiołech się schować w studni .......

Cytat Napisał konto Zobacz post
    Słuchałem sobie spokojnie muzyki aż tu nagle Mimi zawołała mnie na sex , po czym zamiast obiecanego sexu przywązała mnie linami i zerżneła pejczem . Później było jej głupio to postawiła mi piwo jak miołech już banie to pokazała mi że wczepiła se silicony uuuuu to sę działo skokołech do biołego rana aż przypalił mnie jej mandżel i musiołech się schować w studni .......
    hahaha! Dobre! Ale to nie była historia o mnie . Pierwsza emotka mówi wyraźnie...

Uprawnienia