Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 96 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 960

Temat: Jest ponarzekajmy to może - co dziś fajnego sie zdarzyło

Jest ponarzekajmy to może - co dziś fajnego sie zdarzyło

ja zaczynam - super bo świeci dziś słońce

---------- Post dodany o 12:28 ---------- Poprzedni post dodany o 12:28 ----------

aha i jeszcze zupa pomidorowa na obiad

Dojczach
    Wpisów
    2
    Miałam bardzo smaczny obiadek. Dzidzia pierwszy raz sama zrobiła kosi łapci
    Umm też uwielbiam pomidorową.

Cytat Napisał wronka Zobacz post
    ja zaczynam - super bo świeci dziś słońce

---------- Post dodany o 12:28 ---------- Poprzedni post dodany o 12:28 ----------

aha i jeszcze zupa pomidorowa na obiad
    He he ja tez miałem pomidorówke,wczora i dzisio - pychotka
    Dzis dobry dzień,bo .... ni mogym zdradzić,bo byście wiedzieli kaj robie .W każdym razie wpadło kapke kasy

A ja się cieszę, że się boguś cieszy- naprawdę miły dzień...

Cytat Napisał mimi@ Zobacz post
    A ja się cieszę, że się boguś cieszy- naprawdę miły dzień...
    mimi , jo mom zawsze dobry humorek..hehe Chyba,że mnie się juz wszystko na głowę wali to wtedy je kapke gorzej-ale to rzadko się zdarza Ty chba tez należysz do tych pozytywnie nastawionych ludzi ? Takie przynajmniej odnoszę wrażenie

Ty chba tez należysz do tych pozytywnie nastawionych ludzi ?
    Trudno powiedzieć , ale na pewno nie jestem typem narzekacza. Ale czy zawsze taka zadowolona? Chyba nie- chyba tylko wariaci tak mają hehe...

Cytat Napisał mimi@ Zobacz post
    Trudno powiedzieć , ale na pewno nie jestem typem narzekacza. Ale czy zawsze taka zadowolona? Chyba nie- chyba tylko wariaci tak mają hehe...
    Wszystko zależy jak podchodzisz do życia i jego codziennych, mniejszych czy większych problemów.Kiedyś byłem bardziej nerwowy-jednak to nie pomagało mi w rozwiązywaniu problemów.Wiem,że czasami się nie da ale można to wyrobić w sobie.Dużo zależy od własnej wiedzy i argumentów jakimi jesteśmy sobie w stanie cos wywalczyć czy załatwić.Na dużo spraw trzeba przymknąc oko lub wogóle pozwolić by toczyły sie same.Wiadamo,że o swoje trzeba walczyć - tylko umiejętnie.Często uśmiech,odpowiednie podejście czy żart załatwia wszystko

boguś-dobra rada pisze:
    Wiem,że czasami się nie da ale można to wyrobić w sobie.Dużo zależy od własnej wiedzy i argumentów jakimi jesteśmy sobie w stanie cos wywalczyć czy załatwić.Na dużo spraw trzeba przymknąc oko lub wogóle pozwolić by toczyły sie same.Wiadamo,że o swoje trzeba walczyć - tylko umiejętnie.Często uśmiech,odpowiednie podejście czy żart załatwia wszystko
    Właśnie dlatego trzeba wiedzieć, co nam w życiu nieodpowiada, nazwać rzecz po imieniu i albo rozwiązać problem, albo ominąć szerokim łukiem. Nie mam żadnych problemów z ludźmi, łatwo się ze mną dogadać, ale na pewno nie chodzę wyszczerzona niezależnie od sytuacji. Ba! Mam nawet głęboką rezerwę wobec takich ludzi- to nie jest normalne. Po prosu są sytuacje, czy ludzie, którzy mi nie odpowiadają i nie zamierzam udawać, że jest inaczej. Dzięki temu mam spokój sumienia i bezproblemowe towarzystwo wokół siebie. Znam niejedną wiecznie uśmiechniętą i "przemiłą" osobę, za którą tylko drzwi się zamkną, to obrobi każdemu tyłek. Ja nie muszę- po prostu unikam męczących mnie ludzi. I nie musiałam wcale do tego dorastać- mam tak od zawsze. Nigdy nie miałam fałszywych psiapsiółek, ani większych (a nawet mniejszych) konfliktów z innymi. To, że nie zawsze jestem hurraoptymistycznie nastawiona do życia, wynika z powagi samego życia . Na pewno nie z braku umiejętności cieszenia się pierdołami .

To ,że trzeba miec do ludzi dystans to wiadoma sprawa,każdy jest inny.Trzeba jednak starać byc się życzliwym i dobrze nastawionym,pełnym energii i optymizmu każdego dnia - chociaz nie raz się nie da.

Tys ni ma po jakich studiach psychologicznych czasem

Cieszę się bo właśnie zaczynają się trudne sprawy hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia