Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 96 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 960

Temat: Jest ponarzekajmy to może - co dzi¶ fajnego sie zdarzyło

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Cieszę się bo wła¶nie zaczynaj± się trudne sprawy hehe
    polecam ten odcinek, tak na poprawę humoru

---------- Post dodany o 16:50 ---------- Poprzedni post dodany o 16:45 ----------

A to chyba najlepszy odcinek "pamiętników z wakacji" - jest mega (taki polski) -POLECAM !

Cytat Napisał boguszowice7 Zobacz post
    A to chyba najlepszy odcinek "pamiętników z wakacji" - jest mega (taki polski) -POLECAM !
    Nie ma najlepszego bo wszystkie s± mega! Nowe odcinki już wkrótce, podobno na Ibizie
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralno¶ć, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawi¶ć."

Witam.Cieszę się ze jest tak wielu pozytywnie nastawionych do życia.Też jestem z tych.Dzisiaj ciesze się z tego że jest już czwartek i jeszcze że umyłam basen i jak tylko wyschnie to będę go mogła złożyć i znowu za rok rozłożyć.Czasami też mam jakiego¶ doła to sobie pobeczę w nocy do poduszki żeby nikt tego nie widział i znowu jestem nówka psychiczna. Lepiej się żyje jak się jest pozytywnie nastawionym a nie mrukiem.Pozdrawiam!

[QUOTE=pyza 1;87334] umyłam basen i jak tylko wyschnie to będę go mogła złożyć i znowu za rok rozłożyć.QUOTE]

Ejjj...jeszcze mo być pogoda...

jak w ogóle można ogl±dać pami±tki z wakacji ? porażka
    Bogu¶ aż mi cie żol ....o trudnych sprawach nie wpomnę
    Ostatnio edytowane przez konto ; 16-08-2012 o 19:50

Cytat Napisał konto Zobacz post
    Bogu¶ aż mi cie żol ....o trudnych sprawach nie wpomnę
    przestoń...

Cytat Napisał konto Zobacz post
    Nie m¶cij się tak za tego Turystę
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralno¶ć, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawi¶ć."

Doł±czył
    May 2011
    Głównie wie¶
    Wpisów
    131
    A ja przejechałam dzisiaj ponad 30 km na rowerze i to jest fajne bo pokonałam swoje lenistwo

a ja się ciesze bo m±ż za chwilkę wróci z pracy

a ja dzi¶ za pyszn± kawę
    Attached Images Attached Images

Uprawnienia