Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Wnętrze urządzone z pomysłem

Wnętrze urządzone z pomysłem

Kilka miesięcy temu pisałam na forum o swojej pasji i chęci spełnienia życiowych planów.
    Być może niektórzy pamiętają

Postawiłam na siłę i samozaparcie, i zaczęłam realizować wyznaczone cele. I jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem

Chcę również i Was zachęcić, byście codziennie szukali nowych wyzwań i inspiracji.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie stworzyłam miejsce, w którym możecie pochwalić się swoim wnętrzem!
    Pokażcie innym swój indywidualizm, wyraźcie siebie, ukazując swój styl

Mam nadzieję, że pomożecie mi pobudzić do życia nowy dział Zachęcam!
    Będzie mi niezmiernie miło

http://projektyzdusza.blogspot.com/p/twoje-wnetrze.html

krilady.
    Guest
    Szkoda, że tu http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...latka+schodowa się nie wypowiedziałaś, ale po remoncie pokażę Wam jak się to tam zmieniło

Niestety przeoczyłam posta, ale jestem bardzo ciekawa jaki efekt udało Ci się osiągnąć

krilady.
    Guest
    A z ciekawości zapytam Jaki miałabyś pomysł na taką klatkę?

Ja osobiście poleciłabym Ci postawić na takie kolory jak biel i ciemny popiel (nada kontrastu ścianom i podłodze). Może wydać się monotonne, ale nic bardziej mylnego

Biel zawsze będzie w modzie, nadaje wnętrzu klasy, w szczególności w zestawieniu z czernią i szarościami. Co również ważne, będzie idealnie pasowała do kilkunastoletniej klatki i nie będzie się gryzła ze stylem domu. Potwierdzam – pomimo, iż jest to odrębna przestrzeń od części mieszkalnej, to powinna być zgrana

By urozmaicić stonowane barwy, warto dodać jeden, żywy akcent kolorystyczny. I tutaj świetnie sprawdzi się zieleń, turkus, fiolet, amarant, czy pomarańcz. W zależności jaki efekt chcesz uzyskać możesz pomanipulować intensywnością kolorów. Jako że podstawowymi barwami wnętrza będą naturalne odcienie, kiedyś niewielkim kosztem możesz zmienić stylizację. Umieść kilka ramek wzdłuż schodów, kwiat w kolorowej doniczce, wieszaczki, czy właśnie szafkę na buty – może któraś Cię zainspiruje - http://projektyzdusza.blogspot.com/s...el/Umeblowanie Są to stosunkowo niedrogie dodatki, więc w przypadku odmiany - powiedzmy za kilka lat, nie poniesiesz wysokich kosztów. A klatka zyska nowy wystrój

W zależności ile funduszy chcesz przeznaczyć na remont, polecam Ci oryginalną fototapetę – na internecie są tysiące wzorów (może to być urokliwa uliczka, miasto, kwiaty czy inny dowolny motyw), możesz także przesłać swoje własne zdjęcie na zamówienie; bądź tradycyjną tapetę. Na pewno urozmaicą aranżację

By efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami nie można zapomnieć o odpowiedniej grze światła. W końcu jest to jeden z najważniejszych elementów wykończenia Zawsze modne i praktyczne będą halogeny (jeżeli zdecydowałabyś się na sufit podwieszany), bądź długie, wąskie lampy (postaw na kolor).

Taka jest moja wizja

ja najczęsciej szukam tu inspiracji: http://www.brw.com.pl/kuchnie/ mają fajne wizualizacje podzielone na działy basic czyli te tańsze i prestige te droższe

A ja lubię przeglądać pomysły dla wnętrz na homebook.pl, zawsze znajdę tam coś fajnego, mam już niezły zbiór inspiracji, tylko teraz czekam, aż fundusze pozwolą nam rozpocząć remont

Widzę, że tu chyba same dziewczyny, więc będę pełnił rolę rodzynka.
    Niedawno kupiłem mieszkanie w kamienicy na ostatnim piętrze. Obecnie je wynajmuję, ale w przyszłości pewnie tam zamieszkam. Po rozmowach z zarządcą naszego budynku okazało się, że remont klatki schodowej będzie musiał poczekać o kilka lat. Otóż, planuję gruntownie wyremontować mieszkanie i chciałbym, żeby już od wejścia było "czuć" ten mój remont, dlatego pomyślałem, żeby pomalować również klatkę schodową na moim piętrze. Naprzeciwko jest wejście do suszarni, więc nie miałbym problemu z lokatorami (pomimo tego, że korzystają z suszarni, chyba nie powinni mieć nic przeciwko malowaniu, prawda?).
    Zastanawiam się tylko, czy jest w ogóle sens inwestowania własnych pieniędzy w takie malowanie? Bo przecież kiedyś, jak już dojdzie do remontu całej klatki, i tak mój wysiłek zostanie pogrzebany. Jak myślicie? Żona upiera się przy tym pomyśle.. aczkolwiek w ogóle nie ma też żadnych wizji, jakby to miało dokładnie wyglądać.

Wiesz co, ja to bym się jednak na Twoim miejscu wstrzymała, nie ma co wywalać swoją kasę na remont klatki, jak i tak za kilka lat ją wyremontują. A w międzyczasie możecie korzystać z efektu kontrastu, jak goście zobaczą brzydki korytarz, to Wasze mieszkanie tym bardziej Ich zachwyci! A poza tym wiesz...ludzie są złośliwi, sami nic nie zrobią, a na innych będą wygadywać, jeszcze się nasłuchacie, że problemy robicie, że sobie korytarz przywłaszczacie, że farbą śmierdzi... Przyjdzie jakiś bardziej złośliwy i Wam głupie napisy sprayem porobi i będzie jeszcze gorzej niż teraz!

Uprawnienia