Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Wnętrze urządzone z pomysłem

Jeżeli ma być ciekawie i z pomysłem, najlepiej nie iść za tłumem i nie inwestować w mainstreamowe rozwiązania, a poszukać inspiracji w internecie i wymyślić coś ciekawego samemu

- - - Dopisano - - -

Jeżeli ma być ciekawie i z pomysłem, najlepiej nie iść za tłumem i nie inwestować w mainstreamowe rozwiązania, a poszukać inspiracji w internecie i wymyślić coś ciekawego samemu . Z pomocą mogą przyjść nam różnego rodzaju portale, zajmujące się kwestią aranżacji wnętrz. Sama znalazłam ostatnio całkiem ciekawą łazienkę glamour i próbuję właśnie przerobić ten pomysł na własną nutę

Hej,
    Jestem w trakcie remontu i muszę wybrać czy chce mieć w łazience mozaikę czy płytki ceramiczne. Bardzo mi się podobają te mozaiki http://www.paste-group.pl/mozaiki,122.html . Płytki też są fajne, ale skłaniam sie ku mozaice. Jak myślicie?

A ja właśnie zaczynam remont poddasza i zrobie tam pokoiki dla dzieciaków. na razie wybrałam okna dachowe na imfenster.pl i jak przyjda to zaczniemy pewnie działać. Okna wybrałam bo sa drewniane i co najważniejsze bardzo ciepłe. Powłoka szyby ma grubość 24mm i tłumi hałas z ulicy, a na tym mi najbardziej zależało. W marketach i u innych producentów nie udało mi sie znaleźc nic w bardziej atrakcyjnej cenie. mebelki i wnetrze bedziemy ustalać póxnie
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-06-2014 o 12:45 Powód: spam

krilady.
    Guest
    Gdybym miała kiedyś robić poddasze to chciałabym ominąć okna dachowe - jakoś ich nie cierpię

nie dość,że w czasie deszczu hałas to jeszcze wiecznie brudne, a w zimie brak światła bo śniegiem zasypane
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

Cytat Napisał misiunia Zobacz post
    Wiesz co, ja to bym się jednak na Twoim miejscu wstrzymała, nie ma co wywalać swoją kasę na remont klatki, jak i tak za kilka lat ją wyremontują. A w międzyczasie możecie korzystać z efektu kontrastu, jak goście zobaczą brzydki korytarz, to Wasze mieszkanie tym bardziej Ich zachwyci! A poza tym wiesz...ludzie są złośliwi, sami nic nie zrobią, a na innych będą wygadywać, jeszcze się nasłuchacie, że problemy robicie, że sobie korytarz przywłaszczacie, że farbą śmierdzi... Przyjdzie jakiś bardziej złośliwy i Wam głupie napisy sprayem porobi i będzie jeszcze gorzej niż teraz!
    Myślisz? Kurczę, pewnie widziałaś klatki schodowe takich starych kamienic? W naszej na szczęście nie śmierdzi wilgocią czy innymi smrodami, ale farba wszędzie się łuszczy, ściany spękane, z poręczy też lakier pokruszony. A przed drzwiami wejściowymi chcieliśmy postawić taką ławeczkę na ubieranie i ściąganie butów, szafkę na buty i jakieś kwiatki czy inne pierdołki. W połączeniu z obskurną klatką nie będzie to chyba atrakcyjnie wyglądać?

Uprawnienia