Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Temat: Techniki sprzedaży - omamianie klientów

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    liznąłem trochę tego zagadnienia ale nie chcę się tu mądrzyć
    Wiem, ale nie powiem .

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    A filmik obejrzały?... zgadzają się z tym?

A filmik obejrzały?... zgadzają się z tym?
    9 minut? Ni mom czasu... Obejrzę wieczorem .

krilady.
    Guest
    Ja właśnie obejrzałam Może w jakiejś części tak, ale ja mimo wszystko "boję" się mojego puszczać na zakupy, bo wiem, że zawsze wyda więcej Ale już się uczy..uczy....

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    ale ja mimo wszystko "boję" się mojego puszczać na zakupy, bo wiem, że zawsze wyda więcej Ale już się uczy..uczy....
    Ano właśnie o to chodzi, tam w filmiku wyjaśniono dlaczego tak jest... facet mając kupić jakiś konkretny przedmiot, wchodzi, kupuje i wychodzi a kobieta zanim kupi poogląda jeszcze dziesiątki innych.... a ten jest tańszy, a tamtego jest więcej, a ten jest korzystniejszy itp itd. i dlatego kobiety z reguły dokonują korzystniejszych zakupów ale z drugiej znowu strony kobiety bardzo lubią zakupy i wyszukiwanie okazji przez co czasem potrafią nakupić zupełnie niepotrzebnych rzeczy. Facet z reguły nie kupuje niepotrzebnych rzeczy, ponieważ facet idzie do sklepu w jakimś konkretnym celu, kupuje to co ma kupić i wychodzi. Od tego oczywiści są wyjątki i przede wszystkim eksperci, którzy wiedzą już jak wpłynąć na każdego z nas tak aby sprzedać jak najwięcej i jak najbardziej korzystnie .
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 08-09-2012 o 11:55

kobiety bardzo lubią zakupy
    To ja chyba nie jestem kobietą... Zawsze to podejrzewałam...

krilady.
    Guest
    Ja zazwyczaj mam kartkę jak idę na zakupy i kupuję to co mam założone, rzeczywiście czasem robię odstępstwa od listy, w zależności od sytuacji. Lubię na zakupy chodzić sama albo ewentualnie mieć męża tylko w roli popychacza wózka Jak on mnie zaczyna poganiać to już jest po zakupach Rzeczywiście facet prze do przodu, wciąż tylko mnie pytał co jeszcze trzeba kupić, co tam masz jeszcze na liście...i biegiem przez ten sklep - połowy rzeczy nie kupiłam, choć miałam kartkę i te kartkę mu dałam, ale zaglądał tam sporadycznie, bo byłam ja i miałam mu mówić co jeszcze, a ja w tym poganianiu nie umiałam się skupić... Istna komedia Nic obejrzeć nie szło ani się zastanowić.... W ogóle nie udane zakupy...żadna frajda

---------- Post dodany o 12:05 ---------- Poprzedni post dodany o 12:03 ----------

Ja lubię zakupy, ale te konkretne, przemyślane, zorganizowane. Jak mam iść do sklepu ot tak i zrobić zakupy do domu - nakupię pierdół i tylko z częścią trafię....

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    A ciekawe która z was zastanawiała się dlaczego na stacji paliw to co najważniejsze, czyli kasa, zawsze jest na samym końcu i trzeba przedrzeć się przez całą masę półek aby dotrzeć do kasy?... a dlaczego w supermarkecie zazwyczaj stoisko z pieczywem jest na samiuśkim końcu hali?...
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 08-09-2012 o 12:13

Ja zazwyczaj mam kartkę jak idę na zakupy i kupuję to co mam założone, rzeczywiście czasem robię odstępstwa od listy, w zależności od sytuacji. Lubię na zakupy chodzić sama albo ewentualnie mieć męża tylko w roli popychacza wózka Jak on mnie zaczyna poganiać to już jest po zakupach Rzeczywiście facet prze do przodu, wciąż tylko mnie pytał co jeszcze trzeba kupić, co tam masz jeszcze na liście...i biegiem przez ten sklep - połowy rzeczy nie kupiłam, choć miałam kartkę i te kartkę mu dałam, ale zaglądał tam sporadycznie, bo byłam ja i miałam mu mówić co jeszcze, a ja w tym poganianiu nie umiałam się skupić... Istna komedia Nic obejrzeć nie szło ani się zastanowić.... W ogóle nie udane zakupy...żadna frajda
    To są częste widoki w sklepach... hehe

Ja lubię zakupy
    Jo ni... Po stokroć wolę spisać listę i męża posłać. Po latach treningu nawet mi kupi, co chcę. Ale rzadko ma czas. Zwłaszcza, jak sie szykuje jakąś imprezę, to dostaję białej gorączki na zakupach . Nawet ciuchy kupuję zazwyczaj przy okazji. Zerknę jednym okiem i jak nic do mnie nie zagada, to wychodzę. Najgorsza sprawa, jak mi trzeba coś konkretnego- jakąś kieckę na imprezę, albo coś w tym stylu. Zazwyczaj robię ze 3 podejścia, ale i tak ostatecznie kupuję na ostatnią chwilę to, co jest. No masakra... No na mnie żadne sztuczki w tym przypadku nie działają.

---------- Post dodany o 12:14 ---------- Poprzedni post dodany o 12:12 ----------

A ciekawe która z was zastanawiała się dlaczego na stacji paliw to co najważniejsze, czyli kasa, zawsze jest na samym końcu i trzeba przedrzeć się przez całą masę półek aby dotrzeć do kasy?... a dlaczego w supermarkecie zazwyczaj stoisko z pieczywem jest na samiuśkim końcu hali?...
    A czemu do bab się zwracasz? To akurat prosta zagadka! Dej co trudniejszego .

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał mimi@ Zobacz post
    A czemu do bab się zwracasz? To akurat prosta zagadka! Dej co trudniejszego .
    Bo jak na razie same baby tu piszą

Właśnie o to chodzi czy w ogóle dostrzegamy te manipulacje jako zupełni laicy w tym temacie czy już coś się orientujemy
    To zapytaj się sama siebie po co ci tak kartka na zakupach.... być może znajdziesz odpowiedź na powyższe pytanie

Uprawnienia