Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Techniki sprzedaży - omamianie klientów

święte słowa agaK-K

Ja otwieram mały sklepik i zastanawiam się nad technikami sprzedaży. Co zrobić aby sprzedać jak najwięcej i pozyskać jak najwięcej klientów. To dla mnie praca.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-06-2014 o 12:37 Powód: spam

Ja otwieram mały sklepik i zastanawiam się
    gdybyś naprawdę otwierała sklepik to bys nie próbowała zarobić paru groszy spamując na forum

Co do technik sprzedaży, to w ostatnich tygodniach poznałem technikę, która mnie wręcz zniechęca do kupna. Średnio 3 razy w tygodniu mam telefon z T-mobile. Konsultant, albo konsultantka zachwalają mi jakiś tablet za złotówkę. Gdy mówię, że nie interesuje mnie to, bo mam już w domu 2 tablety, to wcale ich to nie zraża i dalej swoje powtarzają. Są tak namolni, żeby nie powiedzieć agresywni, że wczoraj zagroziłem, że jeśli jeszcze będą dzwonić w sprawie tableta, to przeniosę numery telefonów gdzie indziej.

Czy wy tez tak macie? I czy u innych operatorów też tak nachalnie wciskają swoje produkty?

Cytat Napisał mumminek Zobacz post

Czy wy tez tak macie? I czy u innych operatorów też tak nachalnie wciskają swoje produkty?

Ja też tak mam, ale w Orange. Mówie nie dziekuję, ale konsultant dalej swoje i po prostu sie rozłańczam

Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa.
    Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń.

W Play dla Firm na szczęście nie mam takich reklam.

Firmy telekomunikacyjne są akurat dobrym przykładem wdrażania i wykorzystywania do maksimum takich technik. Nie podoba mi się jednak, gdy sprzedaż jest ważniejsza od klientów i wciska się np. osobom starszym różne rzeczy z poukrywanymi kosztami, przez co rejestr dłużników zapełnia się nieświadomymi konsumentami. Oszukanymi oczywiście...
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-06-2014 o 12:37 Powód: spam

Cytat Napisał OlaOlajna Zobacz post
    Firmy telekomunikacyjne są akurat dobrym przykładem wdrażania i wykorzystywania do maksimum takich technik. Nie podoba mi się jednak, gdy sprzedaż jest ważniejsza od klientów i wciska się np. osobom starszym różne rzeczy z poukrywanymi kosztami, przez co rejestr dłużników zapełnia się nieświadomymi konsumentami. Oszukanymi oczywiście...
    Co innego oszukiwanie klientów, a co innego techniki sprzedażowe mające na celu negocjację z klientem i pozyskanie nowych klientów dla firmy, ale w sposób otwarty i zgodny z normami etycznymi. Wiem, że wydaje się to zupełnie w dzisiejszych czasach nierealne, ale tak też jest. Wystarczy popatrzeć na wszystkie szkolenia jakie sa przeprowadzane w firmach mniejszych i większych. Nie mają one przeciez na celu wprowadzenie kogokolwiek w błąd, ale takie negocjowanie z potencjalnym klientem, by stał się on naszym rzeczywistym i najlepiej lojalnym klientem. W firmie gdzie pracuje mój brat ostatnio wszyscy pracownicy działu sprzedaży brali udział w szkoleniach hayes.com.pl. Nie były to szkolenia tylko dla samych menadżerów,ale też dla zwykłego Kowalskiego, który może i nie ma bezpośredniego kontaktu z klientem, ale na przykłąd redaguje pisma, oferty biznesowe i tym podobne. Pewnie, że część technik sprzedażowych jest czystym naciąganiem, częśc jest tylko ubarwianiem rzeczywistości, a część bazowaniem wyłącznie na faktach. Niestety sprzedaż to balansowanie pomiędzy tymi wszystkimi płaszczyznami. Nie popieram w żadnym wypadku nieuczciwych technik i naciągania - oszukiwania. Wszystkie telefony typu " organizujemy u sąsiadki pokaz..." kończę natychmiast "Nie dziękuję..". Moja mama dała się nabrać na taki pokaz i był u niej w domu... Żenada po prostu. Jakiś dziewiętnastolatek, chciał jej wcisnąć materac za 4000zł Plecy by jej nie bolały po całym dniu na nogach. Spokojnie pozowliłam mu skończyć pokaz, ale i tak nic nie kupiłysmy. Ja nie zwariowałam jeszcze, żeby płacić po kilka tysięcy za materac do spania
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 23-06-2014 o 12:38 Powód: spam

@up
    No niespotykane. Ładnie rozwinięta wypowiedź na temat firmy, którą się reklamuje. Oczywiście ubierając ją w historyjkę też piękną. Nawet bym w to uwierzył, że oni tacy fajni i ładni... Jednak wygląda na to, że przeszedłem trochę więcej szkoleń "wciskacza" niż Ty. Ale masz duuuużego plusa za tego spamposta ode mnie

- - - Dopisano - - -

@upUp a nie sorry. Sprawdziłem Twoje poprzednie posty o mogę śmiało powiedzieć: nie odrobiłaś pracy domowej... Dział SEO firmy, która C płaci też nie bardzo... Nie będę tłumaczył dlaczemu
    Poza tym spier***aj kłamiesz, Nie masz brata i tym bardziej nie był on na jakimkolwiek szkoleniu :> Był

krilady.
    Guest
    Ja z czerwonymi kostkami nie gadam...tacy to tylko kity wciskają i na pewno nie można im wierzyć, zawsze starają się kity pociść, od takich i tego co reklamują to lepiej z daleka.

Uprawnienia