Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Wróżka

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Ale wiesz....sprawiedliwość musi być

krilady.
    Guest
    Właśnie o taką mi chodziło

Za 150 to i ja Ci powróżę. Za 235zł to nawet coś przyjemnego powiem Pisz do mnie

aysha77 ja bym na Twoim miejscu skorzystała z propozycji syksyka. Wróżka nic mądrzejszego na bank od niego nie wymyśli, a dać zarobić koledze forumowemu, to zawsze szczytny cel, a nie nabijać kabzy jakimś szarlatanom. Przemyśl se to...

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    Wiecie co, ja kiedyś z kumpelami, dla jaj, poszłam do wróżki w Skoczowie. Każda miała na inną godzinę, a bylo to już kilka lat temu. W zasadzie o tym zapomniałam..ale po jakimś czasie te jej przepowiednie zaczęły się sprawdzać Przeszczęśliwej wtedy kumpeli wywróżyła rozwód..ta ją wyśmiała..dziś ma już drugiego męża..U mnie też masę spraw sie sprawdziło..
    grunt chyba by za bardzo w takie wróżby nie wierzyć jak ktoś ma ochotę to warto iść, zaspokoić ciekawość, czemu nie Bardzo fajna babka z niej, generalnie miło wspominam jak ktoś chce dam numer na priv

Wiele lat temu byłam u wróżki i wróżbity. Z przeszłości wszystko było prawdą co mówili. Natomiast nic się nie sprawdziło jeśli chodzi o przyszłość
    Ale pomimo to wierzę że coś z kart można wyczytać.

też byłam u wróżki kiedyś i w sumie poszła bym znowu, Z wróżeniem to jest tak że nie do końca może sie wszystko sprawdzić.To jest tak. przykładowo idzie pan b do wróżki ta mu mówi ze w niedługim czasie spadnie mu cegła na głowę pan unika wszelakich budowli,i nic mu się nie dzieje.We wróżeniu chodzi o to aby zapobiec jakimś zdarzeniom i zmienić przyszłość bo wróżka powie co będzie ale wystarczy nie iśc w prawo tylko prosto i już coś się zmieni. Są jednak niektóre zdarzenia przeznaczone dla nas których nie jesteśmy w stanie uniknąć ,np jakiś wypadek jak nie pod samochodem to np upadek z czegoś,ale też można złagodzić o to w tym wszystkim chodzi

Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post
    o to w tym wszystkim chodzi
    Chiiiiiba jednak o co innego, ale... co mnie to...

Widzisz ten dom? To nie ten :P
    małgośka to idź do tej ze Skoczowa a może ja też pójdę...

Cytat Napisał aysha77 Zobacz post
    Witam wszystkich. Zawsze byłam ciekawa co mnie czeka w przyszłości. Czy w Cieszynie lub okolicy można skorzystać z usług wróżki? Proszę o jakieś namiary na wróżke.
    ja byłam i u wróżki i u wróża... wróżka z Jastrzębia wróży na 3 lata - wszystko! się sprawdza, wróż z Żor wróży tak na całe życie z tarota, ręki i wahadełka - też się sprawdza, tylko to tak ogólnie na całe życie.
    szczerze polecam

aaa a w Cieszynie jest na zamkowej też byłam, ale nie polecam

Uprawnienia