Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Wróżka

Najlepsza wróżka jest w Biedronce i nazywa się AMARENA wystarczy tylko spytać

namiary

Cytat Napisał Beatta Zobacz post
    ja byłam i u wróżki i u wróża... wróżka z Jastrzębia wróży na 3 lata - wszystko! się sprawdza, wróż z Żor wróży tak na całe życie z tarota, ręki i wahadełka - też się sprawdza, tylko to tak ogólnie na całe życie.
    szczerze polecam

aaa a w Cieszynie jest na zamkowej też byłam, ale nie polecam

Beatta a dałabyś jakieś namiary do wszystkich trzech ? zwłaszcza do tej z cieszyna bo ja byłem kiedyś u niej i mnie się sprawdziło ale to było 10 latek temu i nie pamiętam gdzie ;-(

Cytat Napisał adzikas Zobacz post
    Beatta a dałabyś jakieś namiary do wszystkich trzech ? zwłaszcza do tej z cieszyna bo ja byłem kiedyś u niej i mnie się sprawdziło ale to było 10 latek temu i nie pamiętam gdzie ;-(
    nie mam do niej numeru, ale ja byłam u wróżki na zamkowej ulicy, tam jest chyba salon jakiś czy coś

Od jakiegoś czasu jest w sieci portal z wróżkami z całej Polski, które wróżą przez kamerę nie trzeba chodzić i szukać. Wystarczy że wejdziesz na http://www.astrokamera.pl i wybierzesz wróżkę z która chcesz porozmawiać.

jo bych się bała, że mi nabazgrze w przyszłości

Cytat Napisał aysha77 Zobacz post
    Witam wszystkich. Zawsze byłam ciekawa co mnie czeka w przyszłości. Czy w Cieszynie lub okolicy można skorzystać z usług wróżki? Proszę o jakieś namiary na wróżke.
    W Cieszynie jest wróżka która przyjmowała kiedyś na ulicy Zamkowej - jej strona to gabinetwrozb.cieszyn.pl

Uprawnienia