Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: UŚ Cieszyn

UŚ Cieszyn

Witam, chętnie poznam opinię byłych, jak i obecnych studentów na temat UŚ w Cieszynie.

Kluczowa informacja: dziennych czy zaocznych?

Bo to jakby dwie różne mafie
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

pracy po tych studiach wiadomo, ze nie zajdziesz.

Cytat Napisał gellwetka Zobacz post
    Kluczowa informacja: dziennych czy zaocznych?

Bo to jakby dwie różne mafie
    Interesują mnie studia dzienne.

Tu i Tam ...
    Wpisów
    2
    Dzienne fajne są Zaocznym nie znam z autopsji, ale jak dla mnie fajno

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Zaoczne to tak zwane kupowanie dyplomu na raty
    Mnie niestety na USiu nic nie nauczyli (pieniądze wyrzucone w błoto, a pracy w zawodzie nawet nie szukałam) ale jak już zaczęłam to musiałam skończyć
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

no ja ukończyłam 5 lat studiów na tym pięknym uniwersytecie i niestety z tego co wie, to z posród moich 30 kolezanek, może z 6 pracuje w zawodzie przedszkolanki będź nauczyciela w klasach 1-3 .nie wiem jak z innymi kierunkami na UŚ. ja szukałam, składałam podanie, Cv i inne ale wprost mówili, że za dużo pedagogów kończy szkołę wiec nie ma pracy.żałuję ,że nie wybrałam innych studiów, ale teraz w wieku 27 lat się nie chce.

Cieszyn to zagłębie przedszkolanek

A UŚ - dziś miałam okazję do godzinnego spaceru po jego włościach. I Wam powiem, ponad 5 lat temu jak tam codziennie bywałam jakoś było weselej, bardziej kolorowo. Jakoś tak inaczej. A dziś szaro, buro, mało studentów po korytarzach a jak już to teraz laptoczkami na kolanach a nie jak kiedyś wielkimi zeszytami A4 .

Więcej obsługi sprzątającej było niż studentów- nawet taki bardzo wiekowy dziadek jechał na mopie, ale jakoś połysku nie było nigdzie widać.
    A może akurat źle sobie czasowo trafiłam

jeden duży plus jaki zauważyłam - pojawiły się wreszcie podjazdy i windy dla osób niepełnosprawnych

Po za tym nie mogłam tam znaleźć fajnej takiej tablicy ogłoszeń jak była kiedyś, ale wtedy bardziej się ogarniało kuwetę niż dziś
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 19-05-2014 o 11:46
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Właśnie... Te nieszczęsne windy popsuły klimat. Są nieestetyczne i zagracają przestrzeń. Jak się wchodzi na basen, to zamiast rzeźb, stoi taki wbity kołek, nikomu do niczego niepotrzebny. Niepełnosprawnych oczywiście brak... Cóż, Europa.

Uprawnienia