Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Temat: UŚ Cieszyn

Interesują mnie studia na cieszyńskiej filii UŚ konkretnie na kierunku : Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Czy ktoś wie może jak wyglądają te studia, jaki jest ich poziom itp?

Hm... dlaczego pytasz o poziom? Masz lęk przstrzeni? Myśle że 1/2/3 piętro to nie jest zbyt wysoki poziom i zawsze do wogi.

Kierunek bardzo ambitny, napewno po nim znajdziesz prace, tak jak po filozofii.
    Nie karmię trolli !

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Hm... dlaczego pytasz o poziom? Masz lęk przstrzeni? Myśle że 1/2/3 piętro to nie jest zbyt wysoki poziom i zawsze do wogi.

Kierunek bardzo ambitny, napewno po nim znajdziesz prace, tak jak po filozofii.
    Ważne żeby to nie był poziom piwnicy...
    A o mnie się nie martw.. ja sobie radę dam :-)

Fajny kierunek. Po ostatnich sukcesach głównie cdprojektu i techlandu rośnie nam coraz poważniej własny przemysł gamingowy

Świetny kierunek! Nawet nie wiedziałam, że taki mają. Super.

Osobiście uważam , że jeszcze lepszymi kierunkami są Zarządzanie parafią oraz instytucjami kościelnymi albo Wiedza o Holokauście i totalitaryzmach, ludzie uczcie się a praca sama do was przyjdzie
    Nie karmię trolli !

A Ty co ukończyłeś ? Pierwszy czy drugi stopień upierdliwości na jakim kierunku ?

Śmieszki śmieszkami, ale jeśli jest tu ktoś, kto studiuje w Cieszynie to projektowanie gier, to byłoby bardzo miło, jakby się odezwał i pomógł, bo ciężko jakąkolwiek opinię na temat tych studiów znaleźć. Też mnie ciągnie na ten kierunek (konkretnie specjalizacja grafika w grach), czasu coraz mniej, matura za dwa miechy, a ja jestem trochę w dupie

Cytat Napisał SpaMonika Zobacz post
    A Ty co ukończyłeś ? Pierwszy czy drugi stopień upierdliwości na jakim kierunku ?

Widzisz Aguniu , w życiu nie liczy się jaki masz papierek w szafie schowany lecz jaką kasą dysponujesz. Postanowiłem nic nie studiować bo nie chciałem pracować jako kasjer w Lidlu albo jeszcze gorzej i głodem przymierać.
    Ostatnio edytowane przez 4ever ; 06-03-2015 o 20:50
    Nie karmię trolli !

Cytat Napisał Darko13 Zobacz post
    Interesują mnie studia na cieszyńskiej filii UŚ konkretnie na kierunku : Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Czy ktoś wie może jak wyglądają te studia, jaki jest ich poziom itp?

oo coś nowego Brzmi całkiem ciekawie... Zresztą Uś to Uś

- - - Dopisano - - -

a na marginesie pluję na ludzi, którzy w oczach mają tylko hajs..

I w ogóle bananowcu cosik Ci się pomerdoliło
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia