Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: UŚ Cieszyn

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Wydaje mi się, że jak warzuś decydował o tym czy dalej kontynuować swą edukację nikt nie miał pojęcia o Lidlu, Auchanie itp. chyba tylko z opowieści od osób które wróciły ze "zgniłego zachodu".
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Nie wiadomo czy to była świadoma decyzja, czy konieczność spowodowana brakiem predyspozycji.
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    w życiu nie liczy się jaki masz papierek w szafie schowany lecz jaką kasą dysponujesz
    Trzeba tak sprytnie kombinować, żeby papierek szedł w parze z kasą.

Co do Twojego mniemania na temat "kasjerów w Lidlu, lub jeszcze gorzej"- obawiam się, że pasuje tutaj powiedzenie, skądinąd znane w naszej okolicy: "Wyżyj s*o, niż doope mo". Nie wiem, czym się zajmujesz, ale żeby Cię czasem bessa jakaś nie zmusiła do niegodnej Twych bananowych (OT- ja pierdziu, jak se można w podpisie dać takie debilne banany skaczące na pół strony?) dochodów (które i tak sądzę są jedynie wirtualne) pracy "na kasie".

Tortillo, ja uważam że są piękne ?

Nie karmię trolli !

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Temat troszkę stary ale natrafiłem przypadkiem, a tak się składa że jestem absolwentem kierunku. Piszę, bo ja przed studiami chciałbym wiedzieć to co wam powiem - tak, można zarabiać robiąc gry. Rysując potwory, modelując samochody lub wymyślać systemy rpg. Nie trzeba do tego studiów, za to wymaga to dużo zaangażowania, masę czasu na konkretną naukę i sprecyzowanych priorytetów... No i trochę sprytu.

W Polszczy jest masa firm robiących dobre gry. PG w Cieszynie jest dobrym startem, a miasto i ludzie są świetni. Większość moich znajomych pracuje w branży, ja mam świetną robotę i dużo zleceń ; ) Nie dajcie się zniechęcić, hej.

ja też jestem zainteresowany kierunkiem i szukam opinii o tym jak to wszytko tam działa i czy nie zmarnuje tylko roku.
    Ostatnio edytowane przez ratboy ; 09-11-2016 o 18:39

Uprawnienia