Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: Jaki najlepszy dostawca internetu w Cieszynie?

Jaki najlepszy dostawca internetu w Cieszynie?

Witam,

Jaki jest najlepszy Waszym zdaniem dostawca internetu w Cieszynie?

Osobiście mam abo w Euro.Net.Pl - internet radiowy, ale tylko 1Mbit. Chciałbym go zmienić na szybszy lecz napisali mi, ze nie ma możliwości technicznych na 'po kablu' u mnie w ścisłym centrum w rejonie Górnego Rynku.

Dodam, ze nie mam tradycyjnego telefonu stacjonarnego.

Około 8 lat temu korzystałem z internetu bezprzewodowego firmy Can/Kan czy jak to sobie Pan Gałuszka nazwał i powiem, że zdecydowanie zadowolony nie byłem. Bardzo często ap się zawieszał i nie było internetu w ogóle.
    Do tego spotkanie z właścicielem - kwestia około dwóch miesięcy od dnia umówionego spotkania. Nie żartuję. On nie wie (może już się nauczył) co to słowność i termin.

Nie jestem pewien ale obecnie jego firma jest CHYBA połączona z inną z Cieszyna. Z Selsoftem?

I teraz informacja zupełnie niepotwierdzona ale CHYBA Dialog albo Netia ma w ofercie internet bez telefonu. W centrum powinni mieć infrastrukturę.

Ja od paru lat mam radiówkę z firmy Skranet & Can i osobiście jestem zadowolony. Nigdy nie było żadnych wielkich problemów z łączem i pomocą techniczną w razie potrzeby, a ceny bardzo przystępne.

wydaje mi się że tepsa już też nie wymaga telefonu u nich żeby się pod neostradę podpiąć ale mogę się mylić,ja osobiście mam z dialogu,mają ten plus że nie ma żadnych ograniczeń transferu,mozna ciągnąć do woli

Z tego co pamiętam to jeśli nie ma się telefonu w tp a chce się mieć neostradę to dochodziła opłata za utrzymanie łącza - możliwe, że jest już zniesiona ale nie wiem

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    wydaje mi się że tepsa już też nie wymaga telefonu u nich żeby się pod neostradę podpiąć ale mogę się mylić,ja osobiście mam z dialogu,mają ten plus że nie ma żadnych ograniczeń transferu,mozna ciągnąć do woli
    TPSA także nie ma limitów. Jedynie internet mobilny posiada ograniczenie transferowe narzucane przez dostawców.
    Co do internetu to na pewno kabel to kabel... i to bez 2 zdań

Ja od dawna mam neta z Selsoftu i złego słowa nie mogę powiedzieć.. niedawno zmienili prędkość i teraz mam teoretycznie 12mb/s lecz ciągnie nawet do 13-14 przy niskim abonamencie więc jestem zadowolony .. usterek nie ma a jak już jakieś są to szybko zostają naprawione.

Jaki internet w Cieszynie

Wie ktoś jacy operatorzy dostarczają internet w ścisłym centrum Cieszyna oprócz TP ? Może być też opcja internet + tel. stacjonarny. Prędkość jaka mnie interesuje to około 2mb.

Selsoft , Euro.net , Skranet , Silesnet ... tyle znam
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia