Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: Jaki najlepszy dostawca internetu w Cieszynie?

W dialogu można mieć internet bez konieczności posiadania telefonu stacjonarnego.Za 4MB płacę 64 zł wcześniej za 2MB płaciłem 54 zł.Dostępność do internetu mozna sprawdzic za pomocą strony internetowj wdialogu po wpisaniu miasta i ulicy.

dzięki sprawdze sobie te firmy

Radiówka zawsze ma jakieś minusy, albo awarie albo przerwy w dostawie neta, może Dialog albo Netia Jaki mash drut, taki mash internet...
    Fotografia Adam Jarosz
    www.adamjarosz.com

tak tak radiówka to koszmar...
    dlatego nie ma to jak kabel
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

Ja mam pytanie co myślicie o dostawcy internetu SilesNet? Dziękuje za pomoc?

Cytat Napisał twiselka Zobacz post
    Ja mam pytanie co myślicie o dostawcy internetu SilesNet? Dziękuje za pomoc?
    Zdecydowanie polecam ! mam od nich internet prawie rok, do tej pory nie było go TYLKO dwa razy, podczas burzy... zasięg super, zero problemów na prawdę warto

Dzisiaj monitowałem TPSA na czacie z konsultantem. Za @Mbit płaci się 54.44zł + 29.24zł za utrzymanie łącza (nawet jak w domu masz infrastrukturę), na dwa lata.

Co do Euro.Net.PL to oferują 1Mbit radiowy za 48zł, mi zaproponowali jak przedłużę na kolejne dwa lata w tej kwocie 2Mbit.

Heh, niemniej nie wiem, może znacie inne, lepsze oferty?

Dialog oferuje 2Mbit za 50zł na dwa lata (bez dodatkowych opłat)

---------- Post dodany o 22:20 ---------- Poprzedni post dodany o 21:59 ----------

A tak w ogóle to co sądzicie o firmie (dostawcy) SilesiaNet i czy waszym zdaniem jest lepsza od Euro.Net.Pl?

Odświeżam Jakiego najlepiej wybrać dostawce w Cieszynie tak żeby później nie trzeba było dzwonić i prosić o interwencję bo internet zanika albo muli.

Odświeżam. Co na dzisiaj - październik 2014 roku - byście polecili?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia