Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: Jaki najlepszy dostawca internetu w Cieszynie?

W ciągu tych paru miesięcy chyba niewiele się zmieniło .

Cytat Napisał igorrodz Zobacz post
    Odświeżam. Co na dzisiaj - październik 2014 roku - byście polecili?
    Założyliśmy radiowy z Selsoftu i jesteśmy zadowoleni

Kiedyś korzystałem z internetu "po kablu" firmy Skranet. Nie byłem zadowolony, co miesiąc kilkukrotnie musiałem wydzwaniać gdyż internet mi nie działał. Obecnie korzystam z Selsoftu, również po kablu i muszę powiedzieć, że nie mogę narzekać. Płacę 29.9zł a więc ten najwolniejszy pakiet ale mi to wystarcza. Najważniejsze, że nigdy (ponad rok) nie miałem problemu z dostawą neta.

Ja osobiście korzystam z Internetu Cyfrowego Polsatu / Plusa obecnie dobrze się sprawuje wcześniej miałem sam modem i tak średnio to działało. A po zmianie modem + router działa około 20 Mb/s. Wydaję mi się, że sekret tkwi w doborze odpowiedniego sprzętu, który mi pomógł dobrać Pan Sebastian z punktu CP/Plusa w Cieszynie na ulicy Matejki gorąco polecam.

Odświeżam. Co na dzisiaj - luty 2016 roku - byście polecili?

Ja ciągle jestem zadowolona ze swojego dostawcy

Igor bier sferenet po światłowodzie.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ale to się szybko zmienia
    W roku 2017 może napiszę swoje spostrzeżenia i moich znajomych.
    Na Banotówce aktualnie firma SilesNet udostępnia sieć światłowodową i 100/100Mb/s - tak 100Mb/s uploadu! nawet za 36zł brutto.
    Więc bardzo tanio, kolega ma i śmiga to jak szalone :-)
    Z innych rejonów myślę, że Netia na osiedlu piastowskim ma światłowody a także Vectra zależy od dokładnej lokalizacji.
    Natomiast firma selsoft także dostarcza łącze, od 30zł może prędkości są trochę wolniejsze ale korzystałem dłuższy czas i także bez zarzutu, najważniejsza jest stabilność bo prędkości 100Mb/s prawie nikt nie wykorzysta. Jeśli chodzi o graczy to najważniejsza jest stabilność ( ping ) a nie szybkość.
    Zatem ze swoich obserwacji na tą chwilę polecić mogę w Cieszynie SilesNet, Selsoft, Netię i Vectrę. Bardzo dobra jakość do ceny.
    Co do pastwisk i tych rejonów to tak jak kolega wyżej napisał sferanet, mają także światłowody, znam jedną osobę i nie narzeka.

Pozdrowienia :-)

Ja osobiście posiadam internet z Euronetu od pół roku i jestem bardzo zadowolony, internet działa stabilnie, zawsze mogę o wiele spraw zapytać, dobry kontakt z klientem, także chyba wiele się zmieniło, po za tym widzę ich światłowody na słupach jak jadę do pracy. Kolega ma w domu od nich po światłowodzie i też bardzo sobie chwalił polecam

Internet działa i nie robisz nic innego jak dzwonisz i pytasz o wiele spraw
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia