Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: klimatyzacja

klimatyzacja

witam szukam jakiegoś dobrego serwisu klimatyzacji chodzi mi głównie o odrobaczenie i ogólny przegląd może ktoś coś polecić

odrobaczenie to tylko weterynarz może przeprowadzić.....co do klimy to był ostatnio ten temat na forum poruszany

''MIRO-SERWIS'' Cieszyn Misztwo 506 101 456

oczywiście odrobaczanie to weterynarz miało być odgrzybianie przepraszam

Nadgob Strumień ul. Londzina 72 338570524

konto, szejker - jak podajecie namiary na daną firmę to proszę o kilka zdań komentarza na temat jakości realizowanych przez nich usług. Teraz jest to typowa reklama firm.

Reklama... No tak, bo puki co, to miałem naprawiane w tej firmie 2 auta: nabijanie klimy, wymiana opon, wymiana klocków hamulcowych i wszystko OK i bardzo szybko. Co do ceny to chyba tak jak w innych serwisach w okolicach strumienia, wisły małej-wielkiej, chybia, co się orientowałem sam lub przez znajomych. Tylko raz umawiałem się na jakiś termin, a wszystko to robione od razu na miejscu. I nie narzekam. Tak więc polecam ;]
    Ostatnio edytowane przez szejker ; 16-05-2011 o 09:30

Uprawnienia