Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Temat: niedzielny marsz

niedzielny marsz

Witam. W niedzielę jest marsz w obronie tv Trwam. Wybieracie się? o 16 na Rynku

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Bym musiał upaść na głowę. Należę do ludzi spokojnych i ułożonych a nie do zadymiarzy a beret moherowy ktoś mi zapierdzielił.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 04-10-2012 o 14:09

Cieszyn? Muszę to zobaczyć!
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Gdzie bo chcę zobaczyć frekwencję i pooglądać chorych ludzi

hahaha dobre! w obronie?! mohery chyba nie maja co robić!

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

krilady.
    Guest
    No nie powiem...obejrzałabym to

Jak kto to czuje niech idzie, ale ostatnio się cieszyłam, że nie mieszkam w W-wie, dramat...tam mają takie pochody co chwilę..masakra.

jan_122 trafne ujęcie... RM to najbardziej agresywna mafia, jaką ten kraj widział (bo cały kraj niestety musi na to patrzeć!).
    Ostatnio edytowane przez gellwetka ; 04-10-2012 o 16:12
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Uprawnienia