Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Temat: przygodny seks

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    krilady,samotność,to zgoła ganc co inkszygo,niż łosobność ( łosobno,we dwoje ino, jo myśloł )hej!

Seks przyjaciele- ok
    Seks przygodny- nie
    Seks z partnerką/ partnerem- jak najbardziej ok
    www.eprzyjaciel.wordpress.com
    http://www.facebook.com/Eprzyjaciel
    http://www.forum.ox.pl/image.php?type=sigpic&userid=40360&dateline=133219  7296

Wkrótce znów zacznę pisać, ale czy warto?

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Hm. Tóż spiywoj wiela by Ci trza zapłacić za to pisanie ,aby Ci było warto ?

A zdefiniuj słowo seks przyjaciele, możesz? ciekawie brzmi.

Cytat Napisał Krzaczek_Malin Zobacz post
    gajowy?

Myśliwy...ps. nie zakumałam aluzji, wybacz...

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał Krzaczek_Malin Zobacz post
    Pewnie tak jak większość spotykają się wieczorem w gronie przyjaciół z tym, że nie piją piwka i nie grają w karty tylko uprawiają sex, taka nowoczesna forma spędzania czasu z przyjaciółmi
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 13-10-2012 o 23:50

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Pewnie tak jak większość spotykają się wieczorem w gronie przyjaciół z tym, że nie piją piwka i nie grają w karty tylko uprawiają sex, taka nowoczesna forma spędzania czasu z przyjaciółmi
    ja bym nie używała w tym przypadku określenie seks przyjaciel a raczej kolega do łóżka,
    przyjaźń wymaga od nas zaangażowania emocjonalnego, bliskości zaufania, nie istnieje coś takiego jak przyjaźn bez zobowiązań zatem seks bez zobowiązań z przyjacielem też. a co jak jedna ze stron się zaangażuje a dla drugiej nadal będzie to tylko układ ? a uczuć nie da się regulować umowami. Dla mnie nie da się odzieliś seksu od uczuć.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał wronka Zobacz post
    ja bym nie używała w tym przypadku określenie seks przyjaciel a raczej kolega do łóżka,
    przyjaźń wymaga od nas zaangażowania emocjonalnego, bliskości zaufania, nie istnieje coś takiego jak przyjaźn bez zobowiązań zatem seks bez zobowiązań z przyjacielem też. a co jak jedna ze stron się zaangażuje a dla drugiej nadal będzie to tylko układ ? a uczuć nie da się regulować umowami. Dla mnie nie da się odzieliś seksu od uczuć.
    Wronko droga wiesz przecież, że to co pisałem było ironiczne, nie można uprawiać seksu z przyjacielem, przyjaźń to jest zaangażowanie emocjonalne niemal tak mocne i poważne jak miłość z tą różnicą, że przyjaźń jest całkowicie aseksualna, przyjaciele są jak rodzeństwo i uprawianie seksu z przyjacielem jest tak samo obrzydliwe jak z rodzeństwem. Bywają oczywiście przypadki, że przyjaźń z czasem zmienia się w miłość i wtedy pojawia się sex ale to już jest materiał do rozważenia w innym temacie

Bardzo ważną rzeczą jest tu fakt, że wiele osób nadużywa określenia przyjaźń i praktycznie każdego lepszego znajomego nazywa przyjacielem, mało tego! przyjacielem nazywa się nawet kochanka/kochankę i najpewniej taką "przyjaźń" miał na myśli sympatyczny

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Wronko droga wiesz przecież, że to co pisałem było ironiczne,
    zrozumiałam o co Ci chodziłobo ja myślę dokładnie to samo. Wogóle nie rozumiem jak można tak bez emocji, bez zangażowania umawiać się na seks, równie dobrze można by się na rogu ulicy sprzedawać za pieniądze i dla mnie tłumaczenie że ktoś czuje się samotny i idzie na taki układ jest bezsensowne. Człowiek zaspokaja tylko potrzebę bycia z kimś fizycznie. a Jeśli komuś udaje się to robić bez emocji to "gratuluję" samokontroli

Bardzo ważną rzeczą jest tu fakt, że wiele osób nadużywa określenia przyjaźń i praktycznie każdego lepszego znajomego nazywa przyjacielem, mało tego! przyjacielem nazywa się nawet kochanka/kochankę i najpewniej taką "przyjaźń" miał na myśli sympatyczny
    no właśnie to określenie mału już znaczy dla niektórych

---------- Post dodany o 12:01 ---------- Poprzedni post dodany o 11:40 ----------

a tak wogóle to czy możliwe jest stworzenie takiego dystansu między ludzmi że seks staje się celem jedynym w sobie? Bezsensu!
    to w takim przypadku mało się róźnią od zwierzatek. A sam seks bez emocji, uczucia w dłuższym okresie czasu staje się nudny, jałowy i bezbarwny - choćby nie wiem jak był urozmaicony. ale to może takie moje kobiece podjeście do tematu.

Uprawnienia