Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Atopowe zapalenie skóry (AZS) - jaki lekarz tu pomoże?

Chińczyk jest bardzo dobry,ale wynik leczenia zależy od zdyscyplinowania pacjenta! Bardzo się cieszę z Twojego sukcesu...

heloł, miałam wykład z lekarzem z Warszawy również leczy AZS ale mamy tez namiary na niego jakby co mojej koleżanki mąż się leczy jego metodą , konsultacje nawet w Cieszynie jeżeli jest potrzeba z osobami które lecza jego metodą

Dowiedziałem się dzisiaj, że mój syn ma AZS i zastanawiam się czy któryś z tych preparatów będzie dla niego odpowiedni [spam] Doradzicie mi coś? Nigdy nie miałem styczności z tą chorobą a chciałbym pomóc małemu jak tylko mogę. Jesteśmy z Poznania, polecicie nam jakiegoś specjalistę?
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 10-02-2015 o 09:57 Powód: spam

Dieta, natłuszczanie, nawilżanie i ...czekać aż wyrośnie albo i nie wyrośnie lub zamieni się na astmę. U nas nic oprócz tego nie przynosi dobrych efektów.
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 06-02-2015 o 15:05

Dexeryl krem 500 g - dobry i chyba z tańszych, bez zapachu (w niektórych preparatach są pochodne amoniaku...), u nas dobrze się spisuje.
    Trzeba spróbować samemu kilku preparatów, żeby wiedzieć który dla danej osoby najlepszy.

Cytat Napisał radek69 Zobacz post
    Dowiedziałem się dzisiaj, że mój syn ma AZS i zastanawiam się czy któryś z tych preparatów będzie dla niego odpowiedni

Priv gabinet OX-Beskidy!!
    Wpisów
    11
    chińczyk z jaworza,widziałem efekt leczenia.ludzie zjeżdżają do niego z różnych zakątków.

Bardziej ufam normalnym lekarzom, w tym wypadku dermatologom. Znajdź takiego i udaj się do niego.
    Ja choruję na AZS od dziecka i mam już swoje sprawdzone praktyki (kąpiel w krochmalu, kąpiel w siemieniu lnianym, pranie ubrań w płatkach mydlanych, krem Dermaveel, Oilatum, Mediderm).

Żaden. Sami rodzice muszą walczyć, pilnować i dbać o skórę i dietę. Metodą prób i błędów oszacować co pomaga a co szkodzi.

Piszę to ja, mama dwóch alergików i atopowcow. Teraz juz mam wszystko obczajone. Jest lżej.

Uprawnienia