Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 92

Temat: Biznesowa Straż Miejska

Biznesowa Straż Miejska

zajebiste jest tego chyba z 50 odcinków
    koleś ma zimną krew

---------- Post dodany o 13:33 ---------- Poprzedni post dodany o 13:31 ----------

Ostatnio edytowane przez konto ; 11-10-2012 o 13:34

Meeeega kajś ty to znalozł?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ostatnio edytowane przez Michał ; 11-10-2012 o 17:30

Jak dla mnie denne... Szacun za odwagę ale poziom niektorych wypowiedzi średni

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Nie mam obecnie czasu na dokładne zapoznanie się z tematem i nie bronię też bynajmniej Straży Miejskiej ale pierwszy filmik moim zdaniem to raczej nędzna prowokacja przygłupiego pieniacza. Jeżeli gość ma podejrzenie podrobienia zdjęć (fotomontażu) to od tego są inne instytucje, jeżeli na zdjęciu jest ograniczenie, którego nie ma w rzeczywistości albo Straż Miejska powołuje się na takie to można to sprawdzić. Latanie z kamerą na komendę Straży Miejskiej i prowokowanie komendanta (nie wiem na co gość liczył? że komendant mu przypierniczy i będzie miał tanią sensację?) to jest idiotyzm, niczemu to nie służy i świadczy jedynie o głupocie autora filmu.

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Nie mam obecnie czasu na dokładne zapoznanie się z tematem i nie bronię też bynajmniej Straży Miejskiej ale pierwszy filmik moim zdaniem to raczej nędzna prowokacja przygłupiego pieniacza.
    W sumie człowiek który prezentuje jakiś poziom ma prawo tak powiedzieć, ale zobacz sobie wcześniejsze filmy tego gościa. Ja w życiu nie widziałem nawet skoczowskiego "śmietnika" a ten gość dokumentuje partyzanckie praktyki SM/SG w dziesiątkach. Najwidoczniej w naszym regionie nie jest tak tragicznie ale jak obejrzałem kilka filmów jego autorstwa to naprawdę rozumiem dlaczego jest tak cięty na tę formację.

Nowe, nieoznakowane samochody straży miejskiej z skitranymi radarami. Za pieniądze gminne zapewne w celu poprawy bezpieczeństwa. To się w pale nie mieści!

Koniecznie posłuchajcie od 2:34 - autor filmu naraża właściciela radaru i straż miejską na straty. To już jest tak żałosne i bezczelne że aż śmieszne

Kris, czy teraz choć trochę zmieniłeś pogląd na temat tego gościa?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ten też dobry:

Koleś jest niesamowity ci strażacy go tam chyba nie cierpią
    Na szczęście nasza Straż miejska w Cieszynie jest spoko gorzej w Skoczowie

Cytat Napisał konto Zobacz post
    Na szczęście nasza Straż miejska w Cieszynie jest spoko gorzej w Skoczowie
    A gdzie oni kitrają to pudło oprócz drogi na Cieszyn obok cmentarza?

Uprawnienia