Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92

Temat: Biznesowa Straż Miejska

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał konto Zobacz post
    O co chodzi? niech cała Polska się dowie jak trzepią kapuche ,ludzie płacą podatki ,drogie paliwo a tu jeszcze trzeba płacić darmozjadom zamiast porządku pilnować A ty nie przekraczasz prędkości każdemu się zdarza
    Gdyby tylko o to chodziło to nie byłoby reklam na filmikach, filmiki mają dość marną liczbę wyświetleń a już obłożone są reklamami?

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Gdyby tylko o to chodziło to nie byłoby reklam na filmikach, filmiki mają dość marną liczbę wyświetleń a już obłożone są reklamami?
    Każdy może sobie film na YT wrzucić i jest to uczciwe ,nawet SM i nie jest to łamanie prawa .Prawdziwe zarabianie na tym rozpoczyna sie przy 1000000 wyświetleń
    Zazdrościsz mu bierz się do roboty w Skoczowie jest co robić

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Każdy może sobie film na YT wrzucić i jest to uczciwe ,nawet SM i nie jest to łamanie prawa .Prawdziwe zarabianie na tym rozpoczyna sie przy 1000000 wyświetleń
    Zazdrościsz mu bierz się do roboty w Skoczowie jest co robić
    A ja nie mówię, że to jest bezprawne czy nieuczciwe chce sobie nagrywać filmiki to niech nagrywa, chce sobie zarabiać na nich na Youtube niech se zarabia mnie nic do tego ale śmieszą mnie zachwyty (i wcale nie mam tu na myśli Ciebie) nad bohaterstwem tego gościa bo nagrać filmik to każdy potrafi do tego nie potrzeba zimnej krwi tak jak to piszesz w pierwszym poście ale walką z SM to tego nazwać nie można.

Gość, który idzie do komendanta SM ostrzec go, że wzywa policję walczy z łamaniem przepisów prawa?, dlaczego autor filmu nie wzywa policji widząc bezprawne działania albo nie interweniuje w spawie opieszałości policji w Sulechowie (kiedy to w odcinku 31 nie doczekał się na patrol policji)?... z prostej przyczyny nie ma jaj i boi się przekroczyć pewną granicę, łatwiej nagrywać filmiki i zgrywać twardziela.

dlaczego autor filmu nie wzywa policji widząc bezprawne działania albo nie interweniuje w spawie opieszałości policji w Sulechowie
    chyba nie widziałeś wszystkich odcinków nie raz wzywa Policje , nawet poszedł do urzędu miasta no cuż skoro ci się to nie podoba i jesteś strażakiem czy niedowiarkiem to po prostu nie oglądaj , Ale nie staraj mi się wmówić swojej racji bo i tak będe za nim
    nad bohaterstwem tego gościa bo nagrać filmik to każdy potrafi do tego nie potrzeba zimnej krwi tak jak to piszesz w pierwszym poście ale walką z SM to tego nazwać nie można
    bla bla bla nas forum to każdy je Bohater

Cytat Napisał markymark88 Zobacz post
    Marki kaj żeś stuknoł krisowi te fotke

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Wydaje mi się , że chłop jednak ma jaja. Poświęca swój czas i pieniądze na pokazanie nieprawidłowości SM w swoim jegionie. Godzinami jeździ i śledzi funkcjonarjuszy pokazują absurdy ich pracy. Jest w stosunku do nich uprzejmy ale upierdliwy, zna wielu z imienia i zadaje niewygodne pytania. Wielu przed nim się zasłania lub ucieka. Filmiki sa półgodzinne. Potem trzeba je poskładać utworzyć napisy, powkładać do niektórych zdjęcia przesłać do YT. Wszystko to jest czasochłonne i chce się chłopu. Gdyby wszędzie byli tacy jak on, byłoby bezpieczniej i nasza podróż tańsza. Sam zapewne dożo nie zdziała ale dzięki niemu przynajmniej na tym forum dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy.

Marki kaj żeś stuknoł krisowi te fotke
    A koło Juweni na Łyska

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    z prostej przyczyny nie ma jaj i boi się przekroczyć pewną granicę, łatwiej nagrywać filmiki i zgrywać twardziela.
    Ja myślę, że ma jaja większe niż połowa użytkowników forum razem wzięta, co udowodnił choćby akcją z komendantem - poszedł tam fizycznie i sam. Nie uprawia partyzantki i nie śle anonimów. Moim zdaniem jest niesamowity bo widać, że przestudiował trochę prawa co słychać w jego wypowiedziach i nie daje się zagiąć. Ani razu w filmie nie użył wulgaryzmu. A dlaczego nie gra ostrzej? Zapytaj go. Może w Sulechowie jest specyficzna koneksja między kimś z Policji i SM? Może naprawdę określił sobie granicę której nie chce przekraczać? Jego sprawa. Kris, chyba nie dostałeś nigdy mandatu od sm skitranej ze śmietnikiem.

A jeśli zarabia na filmach to co? Choć trochę grosza wpadnie mu za fatygę. Dla mnie fair. Dzięki niemu dowiedziałem się, że jak spotkam "śmietnik" sm to mogę sobie koło niego chodzić ile mi się podoba choćby po to żeby zasłonić obiektyw. I zrobię to jak tylko będę miał okazję. Oprócz tego dowiedziałem się, że sm w Polsce ładuje kasę w NIEOZNAKOWANE samochody z suszarami co jest szczytem bezczelności. I po wtóre dowiedzałem się, że sm w naszych okolicach wcale nie jest taka tragiczna jak w innych częściach Polski..
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Gość ma jaja czy też ich nie ma, to napewno potrafi namieszać w piz.ach (jak to w wojsku gadali).Uświadomił większości z nas na jakich to działa zasadach i chwała mu za to.Jakoś wcześniej nie spotkałem się aby ktoś był w stanie odsłaniać kulisy pracy SM w TV czy necie w taki sposób.Nie chodzi tu o jego bohaterstwo lecz chęć i zawziętość z jaką działa,która "stety" jest skuteczna. Nie jest wielką sztuką zastawiać na ludzi sidła,by sami w nie wpadali.Sztuką jest pokazać (jak on to nazwał)- gdy myśliwy staje się zwierzyną !
    Ostatnio edytowane przez boguszowice7 ; 13-10-2012 o 22:14

Uprawnienia