Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 255

Temat: Jaką zupę najbardziej lubicie?

Jaką zupę najbardziej lubicie?

Akurat robię zupę botwinkową, którą zresztą bardzo lubię i stąd moje pytanie. Jakie zupy lubicie?

Ja osobiście lubie prawie wszystkie zupy ale najbardziej to fasolową, ogórkową z ryżem, żurek i borowikową z grzankami mmm pycha

ja uwielbiam zupy kwaśne, czyli ogórkowa, żurek, pomidorowa, kapuśniak zupa serowa też jest pyszna )

Żurek,fasolowa,grochowa,czoskowa,grzybowa,barszczy k i chińska słodko-kwaśna.

A ja uwielbiam barszczyk czerwony z uszkami ale innymi tez nie pogardze oprócz szpinakowej fufufu Pozdrawiam Was

Cytat Napisał sloneczkoxxx24 Zobacz post
    ja uwielbiam zupy kwaśne, czyli ogórkowa, żurek, pomidorowa, kapuśniak zupa serowa też jest pyszna )
    O ja widzę, że ktoś ma podobny gust To kiedy na serową mogę wpaść ?

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Dawno nie jadłem zupy chmielowej /piwnej/. To nie żarty. Moja babcia taką gotowała ale dla nas- młodych, był rosołek i dlatego teraz nie stoję pod Kaflokiem (-:

Zdecydowanie rosół. Moja niedzielna miłość. Następnie pomidorówka, barszcz, ogórkowa, cebulowa i grzybowa.

gulaszowa, kapusniaczek -mniam, ogórkowa. Baszcz ale z ziemniakami. Ale musi być dobrze zrobiony. Ogólnie to uwielbiam ziemniaki w zupie hehe. Pomidorową też nie pogardze choć pomidorów nie lubie
    Nie tkne się żurku.
    poza tym lubuje się w grzybowej, fasolowej, ziemniaczanej. Serową pare razy jadłam -smakowała <pycha>

Lubię zupy omidorową,barszcz,żurek,ogórkowa,krupnik,kapuśniak ale najbardziej zupy krem: z brokułów,z borowików,selera i cebuli podprażonej - wszystkie z grzankami.

Uprawnienia