Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 251 do 255 z 255

Temat: Jaką zupę najbardziej lubicie?

Kajów koło Gdziejowa
    Krupnik, moja ulubiona zupa

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Ja uwielbiam zupki sezonowe <3 Moimi faworytami są teraz zupy krem z kurek i z cukinii.

rosołek, pomidorowa, krupnik, ryżowa, pieczarkowa, ogórkowa, kapuśniak, kwaśnica, buraczkowa, ziemniaczanka, barszcz biały, grzybowa z suszonych grzybów, zalewajka - znacie tę zupę

Na niedziele musi być rosół Ale teki prawdziwy nie na fermowych kurczokach broń Panie Boże! Wieczór gotuj kości szpikowe wołowe ( już można dostać nawet w Kauflandzie Choć drogie!Rano włóż wołowe rosołowe i gotuj 1,5 godz. potem jarzyny nie zapomnij o lubczyku!-wiadomo sól, pieprz i przysmażona na ogniu cebula.Do tego makaron jak nie domowy to czaniecki.zielona pietruszka na talerz z makaronem, potem lej rosół. taki rosół to najlepsza penicylina.Szpik wystukaj z kości i na chlebek posolić i popieprzyć -polecam szczególnie dla Panów

Krem z borowików albo z dyni, jednak najczęściej u mnie w domu serwuje się zupę brokułową albo niestety krupnik za którym zbytnio nie przepadam. Oczywiście tradycyjnie w niedziele najczęściej pojawia się ulubiony rosół, ale faktycznie jest to już utarty zwyczaj, bez którego niedziela nie może być normalną niedzielą.

Uprawnienia