Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 255

Temat: Jaką zupę najbardziej lubicie?

Temat został przeniesiony do odpowiedniej kategorii.

Grzybowa, barszcz, ogórkowa, pomidorowa, żurek, czosnkowa i .... mógłbym długo wymieniać, bo bardzo lubię prawie wszystkie zupy

A ja mam pytanko

Jak robicie zupę czosnkową,bo ja jeszcze nigdy takiej nie gotowałam,a chciałabym spróbować?

A ja jutro na obiadek robie mój rosołek(wychodzi mi wysmienicie heheh) ale jestem skromna

ja osobiście robię czosnkową na rosole (może być z kostki) dodaję kminek, szynkę konserwową pokrojoną w grubszą (a nawet grubą) zapałkę. Trochę gotuję by kminek zmięknął. 5 minut przed końcem dodaję czosnek przepuszczony przez praskę-wyciskacz (ile czosnku nie podam, bo to zależy jaki kto ma gust-dodajesz i próbujesz aż będzie Ci smakować) Gorącą zupę wlewam na talerz, dodaję grzanki-(pokrojona bułka w kostkę i smażona-pieczona na małej ilości masła z czosnkiem [może być beż czosnku]) a na to wszystko żółty ser przetarty na tarce o drobnych oczkach. Powinno się do takiej zupy wbić jeszcze surowe jajko. Dlatego zupa musi być gorąca, żeby jajko się ścięło i ser rozpuścił-ja osobiście nie daję jajka.

ten kto wymyslil zupę serową byl genialny najbardziej lubie gesta z grzankami, ale z ryzem czy makaronem tez nie pogardze

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    A ja jednak wędzonka hej...

lubie jeszcze barszcz czerwony zabielany z fasolą jaś

krilady.
    Guest
    ja dziś mam szpinakową (z odrobiną masła) z jajkiem i grzankami

To ja poproszę przepis na zupę serową,jeśli macie sprawdzony,bo według mojego jakosik mi nie wychodzi...i nie chcą mi tego w domu jeść...

Uprawnienia