Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: mBank.......!

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał marz Zobacz post
    Inteligo brało kiedyś 99gr za przelew, co nawet wtedy było absurdem - chyba juz dwa lata obowiazuje inny cennik - wszystko 0 zł - warunek platność powyzej 99zł kartą
    Chyba odwrotnie... wszystko za darmo - warunek średnie miesięczne saldo na rachunku powyżej 99zł

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Chyba odwrotnie... wszystko za darmo - warunek średnie miesięczne saldo na rachunku powyżej 99zł
    W Inteligo trzeba wydać miesięcznie kartą min 99zł aby uniknąć opłaty za kartę. Co do samego rachunku moim zdaniem wcale nie jest to najlepsze konto internetowe. Lepsze ma już choćby Sync.

W mbanku z kolei trzeba nastukać kartą na 100zł. Co miesiąc dosłownie są jakieś zmiany w oprocentowaniu i prowizjach. Nie da się tego ogarnąć.

Mieszka w
    bajecznym miejscu ...
    Że i ja się wypowiem. Konto w mBanku mam od chyba już 8 lat. Dla mnie wielkim plusem jest to że większość spraw można załatwić online. Sprawdziło się gdy szybciutko potrzebowałam debetu. Opłaty nie płacę.
    Jedyny wielki minus jak dla mnie to to, że nie doceniają stałych klientów i np zwroty za płatność kartą dotyczą tylko nowych klientów. No ale to bolączka nie tylko banków ale i np sieci komórkowych. Nowym klientom - wszystko, starym - nic, w końcu już złapani.

Cytat Napisał Leni Zobacz post
    Nowym klientom - wszystko, starym - nic, w końcu już złapani.
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Uprawnienia