Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Temat: mBank.......!

Nic nie musisz. W starostwie w Cieszynie jest rzecznik praw konsumenta. Idź tam opowiedz co i jak i już on się resztą zajmie. Najprostsza droga rozwiązania tego problemu

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    Nic nie musisz. W starostwie w Cieszynie jest rzecznik praw konsumenta. Idź tam opowiedz co i jak i już on się resztą zajmie. Najprostsza droga rozwiązania tego problemu
    Tak idź... opowiedz mu wszystko, elegancko cię pocieszy, powie kilka mądrych formułek, przyzna ci rację ale nie licz na to, że czymkolwiek się zajmie!.

W butelce po TEQUILI.
    Ten rzecznik jest jaki jest ale nic ci i tak nie pomoże,a swoją drogą szwagier też miał problemy z tym bankiem ale w końcu wszystko załatwił a trwało to ponad rok.Powodzenia

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja mam konto w ING mi wszystko sie zgadza moge spokojnie co miesiąc płace za prowadzenie konta 2 € czyli 8 zł, Internetowe przelewy krajowe mam za darmo a zagraniczne za 5 zł kazdy. Jednego dnia w bankomacie moge pobrać 5 tyś w Cieszynie jak chce pobrać większą kase do 50 tyś nie musze wczesniej zgłaszać.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Tak idź... opowiedz mu wszystko, elegancko cię pocieszy, powie kilka mądrych formułek, przyzna ci rację ale nie licz na to, że czymkolwiek się zajmie!.

Ile razy korzystałeś z jego pomocy Bo ja jakoś problemów nigdy nie miałem. W miejscu gdzie kiedyś pracowałem miałem kilka razy do czynienia z pismami od takich rzeczników i nie powiem, żeby nie były pomocne.
    Ale jasne, najlepiej krytykować kogoś/coś z czego się nie korzystało. Ot tak sobie żeby ponarzekać.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Ile razy korzystałeś z jego pomocy Bo ja jakoś problemów nigdy nie miałem.
    Toś ty widzę stały bywalec , może o stałych klientów dba należycie , ja nie korzystałem bo jakoś sam sobie radzę ale wiem, że tacy doradcy za free jakoś specjalnie się nie przykładają a jedno napisane pisemko to jeszcze nie jest pomoc, ale kto wie! może jestem w błędzie.

Korzystałem dokładnie 2 razy po wyczerpaniu swoich dróg rozwiązania problemów. W obu wypadkach moja sprawa została należycie rozwiązana.
    Jeśli nie korzystałeś to dlaczego mówisz, że nie pomoże To mnie zawsze najbardziej ciekawi. Jak można ocenić coś/kogoś z czym sie nie spotkało... Nie wszystko co za darmo jest złe.

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Toś ty widzę stały bywalec , może o stałych klientów dba należycie , ja nie korzystałem bo jakoś sam sobie radzę ale wiem, że tacy doradcy za free jakoś specjalnie się nie przykładają a jedno napisane pisemko to jeszcze nie jest pomoc, ale kto wie! może jestem w błędzie.
    Ja też korzystałam kilkakrotnie. Należy pamiętać, że Rzecznik Praw Konsumenta to nie jest wynajęty przez nas za grube pieniądze prawnik. Tylko jedna,dwie osoby do publicznej dyspozycji.
    I mi ta instytucja nigdy nie odmówiła pomocy. Zawsze mogę zadzwonić, zapytać co w danej sytuacji zrobić, jak udowodnić to czy tamto, czy warto w ogóle ze sprzedawcą "walczyć" czy jestem na przegranej pozycji i szkoda nerwów.
    Otrzymałam też kilka ważnych porad, które pomogły mi uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości (np. zawsze robić dokładne zdjęcia wysyłanego w ramach reklamacji towaru).

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja bym polemizował czy ten ranking jest prawdziwy czy czasami nie robią tego przekłamania rekiny?

Uprawnienia