Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Temat: mBank.......!

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał syksyk Zobacz post
    Ale jasne, najlepiej krytykować kogoś/coś z czego się nie korzystało. Ot tak sobie żeby ponarzekać.
    Korzystałem z usług kilku różnych instytucji/urzędników, które zostały powołane do tego aby służyć darmową pomocą społeczeństwu i zawsze była to pomoc na zasadzie weź się odpier*ol i daj w spokoju dotrwać do końca dniówki. Być może jednak w tym przypadku jestem w błędzie.

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    Korzystałem z usług kilku różnych instytucji/urzędników, które zostały powołane do tego aby służyć darmową pomocą społeczeństwu i zawsze była to pomoc na zasadzie weź się odpier*ol i daj w spokoju dotrwać do końca dniówki. Być może jednak w tym przypadku jestem w błędzie.
    Bo trzeba umieć powiedzieć czego się chce i nie bać się złożyć skargi tam gdzie trzeba. W końcu pensje dostają z podatków, które płacisz. Co prawda akurat w tym przypadku nie miałem tego typu problemów. A osobę, która swoją postawą pokazuje mi "daj mi dotrwać w spokoju do końca pracy (bez pracy)" przywołuję do porządku w taki lub inny sposób.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Bo trzeba umieć powiedzieć czego się chce i nie bać się złożyć skargi tam gdzie trzeba. W końcu pensje dostają z podatków, które płacisz. Co prawda akurat w tym przypadku nie miałem tego typu problemów. A osobę, która swoją postawą pokazuje mi "daj mi dotrwać w spokoju do końca pracy (bez pracy)" przywołuję do porządku w taki lub inny sposób.
    Daj jeden przykład.

Najczęstsze przypadki to nie czytanie tabeli opłat i prowizji itp. olewactwo.
    Syn ograniczył Moneyback, który błędnie nazwał Cashbackiem do zaledwie 200zł rocznie i żeby go obecnie dostać trzeba mieć wypłaty wynagrodzenia od pracodawcy, stypendium z uczelni lub świadczenie z zus na konto.
    Jeżeli chodzi o konto internetowe najlepsze obecnie nadal mają Alior Sync i mBank. .

Cytat Napisał gann Zobacz post
    Najczęstsze przypadki to nie czytanie tabeli opłat i prowizji itp. olewactwo.
    Syn ograniczył Moneyback, który błędnie nazwał Cashbackiem do zaledwie 200zł rocznie i żeby go obecnie dostać trzeba mieć wypłaty wynagrodzenia od pracodawcy, stypendium z uczelni lub świadczenie z zus na konto.
    Jeżeli chodzi o konto internetowe najlepsze obecnie nadal mają Alior Sync i mBank. .
    NIe ma czegoś takiego jak "najlepsze konto".
    Wszystko zależy od potrzeb. JAk musisz wpłacać gotówkę to w Cieszynie oba są bezuzyteczne i
    zostaje inteligo.
    Sync natomiast bije mBank na głowę, bo ma wszystkie bankomaty za darmo, 10 ekspresowych przelewów, karta i przelewy 0 zł.
    Chyba że w mBanku coś sie zmieniło, bo od jakiegos czasu nie korzystam aktywnie, ale z tego co widzę to nadal majac konto firmowe i prywatne w mbanku za przelew miedzy wlasnymi rachunkami płacisz 99gr - dla mnie kuriozum.
    wiem, wiem - w Syncu coś pewnie zmienią / wprowadzą opłaty - jak bylo z cashbackiem, ale wtedy zawsze mozna przestać korzystac

Inteligo? To już nie biorą 50gr za przelew? W Cieszynie polecam ING. Są i wpłatomaty i bankomaty (wszystkie za 0zł). Trzeba jednak pamiętać o transakcjach kartą, bodajże 200zł miesięcznie. Przy niespełnieniu tego warunku są jakieś opłaty naliczane (chyba 5zł).

Ja korzystam z sync i z aliora zwykłego (wpłacam kasę w cieszyńskim oddziale za free i przelewam na sync - darmowe konto nazywa się "konto do opłat")
    Ostatnio edytowane przez syksyk ; 28-06-2013 o 20:55

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Inteligo to największe dziadostwo z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia...

Inteligo? To już nie biorą 50gr za przelew? W Cieszynie polecam ING. Są i wpłatomaty i bankomaty (wszystkie za 0zł). Trzeba jednak pamiętać o transakcjach kartą, bodajże 200zł miesięcznie. Przy niespełnieniu tego warunku są jakieś opłaty naliczane (chyba 5zł).
    Nigdy nie brali 50 groszy - 50gr jest w multibanku (ten sam wlasciciel co mBank - przelewy miedzy nimi przechodzą od reki).
    Inteligo brało kiedyś 99gr za przelew, co nawet wtedy było absurdem - chyba juz dwa lata obowiazuje inny cennik - wszystko 0 zł - warunek platność powyzej 99zł kartą

Ja korzystam z sync i z aliora zwykłego (wpłacam kasę w cieszyńskim oddziale za free i przelewam na sync - darmowe konto nazywa się "konto do opłat")
    A widzisz - nie wiedziałem ze jest taka opcja - konto w Aliorze rozumiem też 0 zł, czy i tak jest Ci potrzebne do innych celów ?
    Tak czy inaczej warto obserwować rynek, choć coś takiego jak debiut Synca niepredko sie powtórzy - miałem około 2000 cashbacku zanim go zlikwidowali...

Konto w aliorze mam za darmochę. Nie mam do niego żadnych kart czy innych, płatnych rzeczy. Mam tam też konto maklerskie dlatego nie zrezygnowałem z ROR u nich. Jednak głównym moim bankiem jest właśnie SYNC Robię sporo przelewów w EU i tam mam to darmowe. A cash-backu też trochę nazbierałem

Uprawnienia