Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Temat: Zamykanie tematów

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał uongo Zobacz post
    Tam jest Twoja wypowiedź i dyszola- krisa ni ma, ani nic o prochach. Źle widzę?
    http://www.forum.ox.pl/showthread.php?3773-Sygnatura

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    pat już se poszedł, ma gdzieś nasze zapytania Czuje się jak user drugiej kategorii, zbieram kartki za niewinność..... a teraz......no właśnie teraz to nie wiem nawet o co chodzi bo mam wpisane prywatny a nie temat......ale mi jest smutno....

krilady.
    Guest
    Iwi tam napisała, że temat będzie krótki a debride, że możemy go rozwinąć, no i zanim na dobre zaczęliśmy pat zamknął i posty pousuwoł....

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Iwi tam napisała, że temat będzie krótki a debride, że możemy go rozwinąć, no i zanim na dobre zaczęliśmy pat zamknął i posty pousuwoł....
    Nie płakej. Załóż nowy! A co! Niech widzą, komu styka!

Cytat Napisał pat15 Zobacz post
    dyszol - Prosiłbym jednak kulturalniej zadawać swoje pytania.
    Wyluzuj pat. Faktem jest że nie do końca ogarniasz co tu się dzieje i momentami TWoje działania są po denerwujące albo niezasadne. I nie pisz o łączeniu tematów bo krilady mogłaby ci odać listę chyba kilkudziesięciu wątków potrzebujących interwencji. Nie raz próbowała zwrócić na to Twoją uwagę ale chyba jej się znudziło czemu się nie dziwię.

---------- Post dodany o 11:20 ---------- Poprzedni post dodany o 11:17 ----------

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    bo mam wpisane prywatny a nie temat......ale mi jest smutno....
    Gdzie ci tak pisze? Wrzuć zrzut ekranu z tym badziewkiem.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Wpisów
    40

Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie (1 punkt(ów) ogólnie)

Nic z tego nie rozumiem.......

hehehe pat chyba podlądo, co do mnie piszesz i wali ostrzeżeniami! Tak, żebyś se dała pozór!

Wpisów
    40
    No....on mnie chyba prywatnie nie lubi.....

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    I nie pisz o łączeniu tematów bo krilady mogłaby ci odać listę chyba kilkudziesięciu wątków potrzebujących interwencji. Nie raz próbowała zwrócić na to Twoją uwagę ale chyba jej się znudziło czemu się nie dziwię.

dyszol, jak zgadłeś?

Iwi, ja też przy moim ostrzeżeniu mam Prywatny i mam to....gdzieś - mam nadzieję, ze nie obraziłam teraz kogoś tym stwierdzeniem.... A tak w ogóle mogym dostać jeszcze jakieś ostrzeżenie, a nawet chętnie

Uprawnienia