Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Temat: Zamykanie tematów

Cytat Napisał Iwi Zobacz post

Ostatnio Otrzymane Ostrzeżenie (1 punkt(ów) ogólnie)

Nic z tego nie rozumiem.......
    Chyba chodzi o to, że temat w którym dostałaś ostzrżenie poszedł do kosza albo do jakiegoś działu forum gdzie tylko mod/admin ma wstęp. Nie bierz tego do siebie bo zwariujesz
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Ale ja chcę tylko wyjaśnienia..... A to że dostaję te kartki, to nawet ni ma takie złe ino niesprawiedliwe. A niesprawiedliwość jest niesprawiedliwa i dlatego ja chcę się pewnych rzeczy dowiedzieć dokładnie Ale nikt mnie nie słucho A do tego ciekawość mnie zżera......

Cytat Napisał Iwi Zobacz post
    Pat, jak już tu jesteś mógłbyś wytłumaczyć mi za co ta kartka? Bo w profilu tam gdzie zwykle jest temat w którym dostałam kartkę, mam teraz napisane Prywatny...... Tak z ciekawości pytam
    A czemu z góry zakładasz, że akurat ta kartka to moja "zasługa" ? Z tego co mam odnotowane jest to za "posty nie na temat". Informacja "Prywatny" pojawia się w momencie, o którym pisał dyszol - post/temat został usunięty lub przeniesiony do wewnętrznego kosza.
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Chyba chodzi o to, że temat w którym dostałaś ostzrżenie poszedł do kosza albo do jakiegoś działu forum gdzie tylko mod/admin ma wstęp. Nie bierz tego do siebie bo zwariujesz
    Cytat Napisał daras Zobacz post
    też myślę, że ten Pat to zbyt nadgorliwy jest; taki chuck norris z dubeltówką pilnuje ładu i porządku w cyber przestrzeni.
    Masz prawo do takich stwierdzeń bo to sprawa subiektywna. Jednak gdybym taki był to połowa tematów z forum powinna zostać wyrzucona.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Wyluzuj pat. Faktem jest że nie do końca ogarniasz co tu się dzieje i momentami TWoje działania są po denerwujące albo niezasadne. I nie pisz o łączeniu tematów bo krilady mogłaby ci odać listę chyba kilkudziesięciu wątków potrzebujących interwencji. Nie raz próbowała zwrócić na to Twoją uwagę ale chyba jej się znudziło czemu się nie dziwię.
    dyszol - Forum rozrosło się na tyle, że nie sposób jest popatrzyć w każdy post. Ja na nim też nie jestem 24/7 mam też inne obowiązki. Do wszelkich zgłoszeń najlepiej jest używać opcji raportuj - pozwala nam to na szybsze podjęcie działań.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał daras Zobacz post
    też myślę, że ten Pat to zbyt nadgorliwy jest; taki chuck norris z dubeltówką pilnuje ładu i porządku w cyber przestrzeni.
    To weź i poczytaj to: klik a potem zastanów się jakie pierdoły opowiadasz

Nie męczcie już tak tego Pata... fakt, że czasem robi głupoty ale przecie cosik musi robić bomu powiedzą, że nic nie robi. W gruncie rzeczy nie ma tak źle na innym forum to już pewnie połowa z nas miałby bana.
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 22-10-2012 o 18:12 Powód: poprawiłem błąd

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Cytat Napisał pat15 Zobacz post
    A czemu z góry zakładasz, że akurat ta kartka to moja "zasługa" ? Z tego co mam odnotowane jest to za "posty nie na temat". Informacja "Prywatny" pojawia się w momencie, o którym pisał dyszol - post/temat został usunięty lub przeniesiony do wewnętrznego kosza.

Nie twierdziłam, że to Twoja zasługa, tylko prosiłam o wyjaśnienia
    Dzięki za odpowiedź
    A, i nie mam żalu przynajmniej coś się działo

---------- Post dodany o 20:02 ---------- Poprzedni post dodany o 20:00 ----------

Cytat Napisał Krisgw Zobacz post
    W gruncie rzeczy nie ma tak źle na innym forum to już pewnie połowa z nas miałby bana.
    W zasadzie racja Ale jak nas tak rozpuścił, to trzeba być konsekwentnym

krilady.
    Guest
    dyszol - Forum rozrosło się na tyle, że nie sposób jest popatrzyć w każdy post.
    Jak to nie?
    Ja na nim też nie jestem 24/7 mam też inne obowiązki.
    Ja też mam i nie też nie siedzę tutaj cały czas, a jestem na bieżąco... Da się tylko trzeba chcieć BYĆ Z NAMI...

---------- Post dodany o 22:18 ---------- Poprzedni post dodany o 22:15 ----------

Nie męczcie już tak tego Pata... fakt, że czasem robi głupoty ale przecie cosik musi robić bomu powiedzą, że nic nie robi. W gruncie rzeczy nie ma tak źle na innym forum to już pewnie połowa z nas miałby bana.
    Dobra, nie będziemy go męczyć...na razie
    A gdyby był taaaak bardzo skrupulatny to połowy nas by tu nie było, forum byłoby martwe i nic by tu się nie działo, a tak ma (mają) naprawdę fajne forum....tzn. my mamy

a Ty to czasem mnie rozwalasz swoimi postami - sorry ale świetnie się bawimy, prawdę piszemy a tu d.p postu nie ma - co to ma znaczyć?

Cytat Napisał megan990 Zobacz post
    a Ty to czasem mnie rozwalasz swoimi postami - sorry ale świetnie się bawimy, prawdę piszemy a tu d.p postu nie ma - co to ma znaczyć?
    Ale co? Że usuwa? Niemożliwe.

no właśnie niemożliwe... i to te najprawdziwsze usuwa

Skoro powstał ten wątek to jest punkt 1 regulaminu jest nieprawdziwy:

1. Administrator ma zawsze rację i to do niego należy końcowa interpretacja regulaminu.
    Ale z kolei jest może ulubionym punktem pata.

Szach mat Krisgw
    Ostatnio edytowane przez daras ; 24-10-2012 o 10:23

Uprawnienia