Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Temat: naprawa komputerów w Cieszynie

naprawa komputerów w Cieszynie

Jakiego uczciwego, solidnego / no i najlepiej niedrogiego/ serwisanta komputerów stacjonarnych z Cieszyna polecacie?Proszę o namiary adresowe.

Ja bym polecił pana Roberta w Optimalu na Michejdy. Polecam zadzwonić do niego i opisać usterkę i zapytać o wycenę. Pewnie jakaś gwarancja naprawy wtedy też będzie, czego nie można zbytnio oczekiwać od dorobkiewiczów, którzy też śpiewają po 100zł za byle co, a gwarancji nie dają.

Optimal jak najbardziej dobra firma. System natomiast to frajerzy którzy tylko maja zasadę " Sprzedaj i miej to w " potem komputer się psuje i Oni to w mają.

A jaki masz problem? Może będziesz w stanie sam sobie pomóc.

No ja się nacięłam na serwis w Optimalu na Michejdy właśnie. Oddano mi laptop nie naprawiony /po kilku dniach/i wysłano do serwisu fimowego. Jako powód podano, że kupiłam laptopa gdzie indziej. A zależało mi na szybkiej naprawie.

Ja ci naprawię Pat15 ci naprawi tylko powiedz
    Fotografia Adam Jarosz
    www.adamjarosz.com

Co trzeba naprawić ? mówcie, piszcie, dzwońcie

Mirietka trochę nie rozumiem - najpierw oddano potem wysłano. O ile się nie mylę, laptopy raczej do naprawy wysyła się do serwisów firmowych. Mało kto "grzebie" w takich kompach - ot można ram wymienić, dysk, ale reszta to już raczej serwis firmowy. KOmp ma gwarancję czy po - czasem trzeba się zastanowić czy opłaca się naprawiać - zwłaszcza laptop. Do stacjonarnych komputerów kupisz części np na allegro za grosze

Crasher ja się na tym nie znam. Poszłam do profesjonalnego serwisu. Pan laptopa wziął do naprawy i poprosił aby przy okazji przynieść fakturę. Gdy dostał fakturę to powiedział "to nie było kupione u nas", ale ją wziął. Gdy przyszłam na drugi dzień po odbiór laptopa to mi powiedział dopiero, że mam sobie wysłać do serwisu firmowego. Ja też tego nie roumiem
    Zresztą to sprawa sprzed kilku już lat. Ale odtąd naprawiam i kupuję w Tritonie w Goleszowie. Pan jest bardzi miły i przyjedzie do domu jak jest potrzeba bez problemu.

olecha - Odezwij się w czym tkwi Twój problem Może przedstaw objawy i będziemy ratować...

Uprawnienia