Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Temat: naprawa komputerów w Cieszynie

Kajów koło Gdziejowa
    Płyty CD w aucie to porażka, już lepsze były kasety magnetofonowe. Ja wywaliłem orginalne radio z CD i kupiłem z gniazdem USB, na malutkiego pendrive wgrałem to co chcę słuchać i po kłopocie. Jeżeli nie chcecie wymieniać radia na inne to słyszałem że na naszym terenie jest fachowiec co wie i potrafi naprawdę wszystko, mało tego jest tak ważny że ścina się przy nim białko. Wykonuje wszystkie prace, szlifuje głowice auluminiowe , zapewne potrafi do radia wlutować USB gniazdko i zmienić software w radiu tak aby to gniazdo działało.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Leniuszkom proponowała bym zakup takiego czegoś:

http://allegro.pl/bk544a-transmiter-...780469782.html

Oj bałam by się wlutowywać coś do auta bo Nissan jest młody. ,ale to z allegro mi się podoba. czy dam sama rady podłączyć do gniazdka gdzie wkłada się odkurzacz Wielkie dzięki za podanie linku do allegro. Jeszcze poczekam z zakupem może coś podpowiecie.

- - - Dopisano - - -

A skąd mam wiedzieć na jakich obrotach "wypalam".Mam w swoim starym asusie ten program Nero StartSmart Essentialis ktyóry wgrano mi z mojej instalki płyty ale po nagraniu niby ok. jednak nie czyta . Zmieniłam w autoustawianiu na innego ( VideoLAL VLC media player - gra ale w samochodzie nie. To jest bardzo dla mnie trudne a do tej Firmy na Filasiewicza już nie chcę iśc i pytać .

Cytat Napisał venis Zobacz post
    ... to z allegro mi się podoba. czy dam sama rady podłączyć do gniazdka gdzie wkłada się odkurzacz Wielkie dzięki za podanie linku do allegro.
    Bardzo proste. Wkładasz do transmitera kartę z setkami nagranych twoich ulubionych hiciorów , w radyjku szukasz 'pustego' miejsca , nastawiasz tą samą częstotliwość na urządzeniu i cieszysz się jazdą. Zresztą wszystko jest dokładnie opisane w prostej instrukcji. Ja miałam kartę 32 GB.

Kajów koło Gdziejowa
    A jaka jest jakość dźwięku? Bo ja lubię soczysty bass.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał venis Zobacz post
    Oj bałam by się wlutowywać coś do auta bo Nissan jest młody. ,ale to z allegro mi się podoba. czy dam sama rady podłączyć do gniazdka gdzie wkłada się odkurzacz Wielkie dzięki za podanie linku do allegro. Jeszcze poczekam z zakupem może coś podpowiecie.

- - - Dopisano

A skąd mam wiedzieć na jakich obrotach "wypalam".Mam w swoim starym asusie ten program Nero StartSmart Essentialis ktyóry wgrano mi z mojej instalki płyty ale po nagraniu niby ok. jednak nie czyta . Zmieniłam w autoustawianiu na innego ( VideoLAL VLC media player - gra ale w samochodzie nie. To jest bardzo dla mnie trudne a do tej Firmy na Filasiewicza już nie chcę iśc i pytać .
    W nero jest zakładka, i tam ustawiasz prędkość zapisu, trzeba pamiętać przy zakupie płyty CD aby była możliwość wolnego zapisu.
    - - -

Bardzo dziękuję za porady! Ale w sklepie widziałam tylko płyty Cd +R,czy są inne? i gdzie te inne kupić?

Kajów koło Gdziejowa
    Ja moge dać Ci tylko jedną radę, nie kupuj CD's "firmy" NoName, kupuj markowe. Ja jak jeszcze używałem tego badziewia to mi grały idealnie Sony, TDK i BASF, reszta przeskakiwała bądź miała kłopoty dograć do końca.

Uprawnienia