Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Temat: naprawa komputerów w Cieszynie

Laptopy też się naprawia w nieautoryzowanych serwisach (o ile potrafią to robić)- w moim przypadku spalił się jakiś element na płycie głównej przez co karta graficzna poszła się paść. Znaleźli wadliwy obwód, polutowali i wymienili kartę. Koszt łączny niecałe 500zł.

Nie obeszło się jednak bez pomyłki (chcę wierzyć, że przypadkowej) i na miejsce spalonego GF8600gt włożyli Radeona HD 3400, czyli karty około 10x mniej wydajnej. Po interwencji wymienili na odpowiednik, HD3650. Bez dopłat.

CSS Beskidy Bielsko-Biała.

Naprawa laptopów

Witam, dalem do naprawy laptopa w Cieszynie, mennicza 5 firma Alien, padła karta grafiki, rebiling BG, całość naprawy wyniosła 250zł. Polecam!

akurat pracuje w firmie komputerowej, więc powiem Ci dlaczego Cie odesłano.
    jesli klient reklamuje towar na gwarancji, kupiony u mnie, mam obowiazek na SWÓJ KOSZT odesłac ten sprzęt do serwisu producenta.
    jeśli sprzęt nie był kupiony u mnie - nie widzę powodu dla którego mam płacić za wysyłkę czegoś, na czym nie zarobiłam.
    najlepiej kupować sprzęt z rozszerzoną gwarancją, gdzie w razie usterki zgłaszasz problem przez strone, lub infolinię producenta i wtedy on na swój koszt organizuje wysyłkę sprzętu, lub wysyła do Ciebie autoryzowany serwis

Do pat15 a może mi pomożecie? Nikt nie umie pytam stale,-patrz post Komputery -kto pomoże! Po krótce to chodzi o to ze automatycznie nie otwiera się płytka dvd ( Brak tej tabelki wskazującej na czym chce otworzyć )jednocześnie nie działa kabelek od aparatu foto jak również karta pamięci wsadzona do laptopa nie pokazuje się . ( Muszę wszystko otwierać przez "Mój komputer" Asus Windows Vista. Bardzo proszę o radę!

Szukacie dobrego fachowca od komputerów Jest bardzo dobry i niedrogi bo tak pytacie. Miałam duży problem z autoodtwarzaniem ,wiele porad na nic się nie zdały. Nawet "Spryciarze" nie trafiali w problem. Proszę zajdzie do Pana Pawła na ulice Mennicza chyba 7 -Sklep Jubilerski. Wspaniały fachowiec! Usterki usuwa solidnie,szybko po prostu zna się na rzeczy.

---------- Post dodany o 14:43 ---------- Poprzedni post dodany o 14:42 ----------

Serdecznie Polecam!

Moim sprawdzonym serwisem jest serwis komputerów "Na Złotej"

Witam,
    temat nie był w kontynuacji, ale zapytam. Czy ktoś zna punkt napraw komputerów, który znajduje się na przejściu granicznym w Boguszowice- Cieszyn? Podobno Pan robi szybko, sprawnie i tanio. Mam problem z laptopem. Chciałabym najpierw dowiedzieć się co z nim jest (za darmo) a nie płacić za samą diagnozę z czym się spotkałam w Systemie. Laptop się wyłącza, sam kiedy chce, tak średnio wytrzyma na chodzie 20 min i strasznie buczy (szumi?) heheh. Nie znam się sorry. Podobno istnieje opcja, że laptop jest po prostu zabrudzony? Jeśli tak to ile średnio biorą za wyczyszczenie kompa (no wiecie żeby mnie w trąbę nie zrobili). Dajcie znać
    Dzięki

Jak buczy to możesz mieć wywalone łozysko w wiatraku lub urwaną łopatkę, możliwe że przez nagromadzony brud. Przy tym prawdopodobnie ci się grzeje. Jeśli tak, to może się wyłączać przez właśnie przegrzanie - komputery mają "zabezpieczenie" które wyłącza sprzęt przy osiągnięciu określonej temperatury, standardowo chyba koło 90 stopni. Podaj model swojego lapka to znajdziemy sposób żebyś zaoszczędziła pieniądze i wyczyściła sama (to nie jest trudne)

Bateria słaba pewnie ze starości.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Polecam:

"DARWAG"
    Telefon: 0601-45-94-24
    Adres: Michejdy 18, 43-400 Cieszyn

Uczciwy, niedrogi, solidny.

Uprawnienia