Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Temat: naprawa komputerów w Cieszynie

Laptop COMPAQ Presario V6000 Laptop jest stary (ma z 7 lat) i bez zasilania nie chodzi. Mam też drugi w podobnym wieku hp compaq nx7400 i on też zaczyna brzęczeć i się przegrzewa, ale jeszcze się nie wyłącza.

- - - Dopisano - - -

No i co Dyszol? Wątek się urwał, sprzęt nie ten? Czy wiedzy brak?

Cytat Napisał kasieklola Zobacz post
    No i co Dyszol? Wątek się urwał, sprzęt nie ten? Czy wiedzy brak?
    Na szybko nic nie znalazłem żeby było przystępnie, dej chwilę
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja też jestem bardzo ciekawy co dalej z tego wyniknie

Witam ,

Temat dawno nie aktualizowany ,ostatnio skorzystałem z firmy znajdującej się koło Amipola na Filasiewicza firma zwie się "Lubox".Chłopaki dosyć konkretni i znają się na rzeczy,o kosztach i czasu naprawy byłem informowany na bieżąco jestem zadowolony moge śmiało polecić

P.S Witam wszystkich forumowiczów

Może i są dobrzy, ale czy tani!?

- - - Dopisano - - -

Może i są dobrzy, ale czy tani!?111

Ostatnio wpadłem na prywatną ale tanią i zaufaną osobę jeśli chodzi o serwis komputerów i laptopów. Miły i konkretny gość. Wystawia też faktury FAT.
    Jego serwis znajduje się w apartamencie przy Katowickiej, ale najlepiej zadzwonić: 511197501

Prywatną ale wystawia faktury VAT Czyli trafiłeś na firmę normalną i tyle Ale gdzie na Katowickiej są apartamenty

to może chodzi o te apartamenty nad Biedronką k. Orlenu
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

polecam nową firmę FRACTALSOFT obok Studni Trzech Braci

a ja polecam firmę Logis, mieszczą się na bielskiej naprzeciwko lotosa, budynek w "placu" tam gdzie sprzedając takie drewniane domki i wiatraki.
    Diagnostyka jest darmowa - to ważne, bo np. w optimalu zaśpiewali 80zł za samo to że powiedzą mi co się zepsuło, no i cena naprawy konkurencyjna, do tego rok gwarancji na wykonana usługę, co prawda termin naprawy rozjechał się o jakieś dwa dni, ale i tak jestem bardzo zadowolona

Uprawnienia