Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 94

Temat: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Witajcie Dziewczyny. Widzę, że tutaj główne tematy to "rodzina", a ja tak z innej beczki. Na pewno słyszałyście o Ewie Chodakowskiej. Ja bardzo bym chciała ćwiczyć z jej płytami, bo efekty są piorunujące można obejrzeć na facebooku jak dziewczyny chudną, ale jakoś brak mi motywacji do samotnych ćwiczeń i stąd też mój pomysł... Chciałabym zebrać grupkę dziewczyn, wynająć jakąś salę gdzie będziemy płacić tylko za jej wynajem (dzieląc przez liczbę uczestników powinno wychodzić niewiele-tak myślę), skombinować tam jakiś telewizor z DVD czy projektor żeby włączyć tą płytę i ćwiczyć wspólnie. Może i głupi pomysł, ale może są też dziewczyny takie jak ja, które chcą ćwiczyć, a w domu brak motywacji.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał sisi86 Zobacz post
    Witajcie Dziewczyny. Widzę, że tutaj główne tematy to "rodzina", a ja tak z innej beczki. Na pewno słyszałyście o Ewie Chodakowskiej.
    Hmm... ja nie słyszałam
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Hmm... ja nie słyszałam
    Musiałaś słyszeć,to ta co nóżkami przebiera ( po naszemu tupta )

A co to za cudo?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

ja słyszałam, ponoć niezły wycisk

trenerka fitness teraz wyszla juz jej 4 plyta z treningami kazda jest inna i faktycznie daje wycisk i efekty

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Spojrzałam sobie na program treningowy o którym piszesz i tak naprawdę ona nic nowego nie wymyśliła. Po prostu ładnie to opakowała i zrobiła mocną reklamę i teraz zarabia na tym grube pieniądze.
    Tak sobie myślę, że zamiast kombinować to po prostu zapisz się na zajęcia fitness (teraz w Cieszynie sporo się tego natworzyło) i wszystko co w programie tej pani będziesz ćwiczyć ale za mniejsze pieniądze . Nie musisz nawet kombinować swojej grupy. Po prostu dołączysz do już stworzonej. Nie musisz się bać bo z doświadczenia wiem, że na takie zajęcia przychodzą bardzo sympatycznie i miłe osoby
    Efekty też będą ale jak wiadomo "bez pracy nie ma kołaczy"
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Masz racje nie stworzyła czegoś nowego, ale zrobiła to tak że te ćwiczenia w połączeniu ze sobą dają super efekty, a jej płyty są tak skomponowane, że już przy włączaniu jej chce się ćwiczyć. Zastanawiałam się nad jakimiś zajęciami, ale tam niestety wychodzi to o wiele drożej miesięcznie chyba, że możesz polecić coś naprawdę dobrego a taniego.

Cytat Napisał sisi86 Zobacz post
    ale tam niestety wychodzi to o wiele drożej miesięcznie
    A sprawdziłaś ile kosztuje sala którą chciałabyś wynająć?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja też polecam ćwiczenia na zajęciach z trenerem, ćwiczyłam trochę efekty też są piorunujące, w tej dziedzinie nie da się już za dużo wymyslić . a zajęcuia z prowadzacym są bezpieczniejesze bo nawet przy aerobiku można sobie zrobić krzywde źle wykonując ćwiczenia , albo robiąc je źle nie będziesz miała efektu. Instruktor podpowie sprawdzi i pomoże, a pozatym jest też w stanie lepiej zmotywować .
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia